Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem empatikus velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem empatikus velem és néha nagyon rosszul érzem magam emiatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

pl tegnap elment a közös barátainkhoz a lakásavatójukra, ahova én is szivesen mentem volna de tanulnom kell mert zh-im lesznek.

ez még így nem is esett olyan rosszul. De az este kb végig irogatott nekem, hogy milyen jó a buli stb.


2018. ápr. 14. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez csak egy tipp, de szerintem beszéld meg vele...Nem olyan hihetetlen nagy tudomány ez.
2018. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hiába beszélem meg vele, nem szokott semmi változni
2018. ápr. 14. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Inkabb orulj, hogy a jo buli alatt is rad gondolt.
2018. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha beszélsz vele és nem változik semmi akkor két dolgot tehetsz

a, megbékélsz ezzel és együtt maradsz vele

b, szakítasz vele és keresel egy olyat aki úgy bánik veled ahogy elvárod

sajnos ebben nem igen van más megoldás ezen a kettőn kívül

2018. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Most tulajdonkeppen az a problemad, hogy megirta, hogy milyen jo volt a buli? :O

Ez miatt nem empatikus?! He?

2018. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom,akkor is félre állna a szád,ha egy betűt nem írt volna egész este.Viszont az legalább elmondható,hogy gondolt rád.Ennek azért örülnöd kéne szerintem.Más nagy ívben sz...rik a barátnőjére,nem keresi,hanyagolja,hülyének nézi,meg egyebek.
2018. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátod egy hős, hogy elvisel.
2018. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ebben nem látok semmi empátia hiányt, barátok hívtak, te nem érsz rá, ő meg igen.

Ő biztosan azért írt, hogy valamennyire "bevonjon", nem hiszem, hogy a szívedet akarta fájdítani.

Szerintem én max egy üzit küldtem volna, hadd tanulj.

2018. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!