Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, ma meg elmegy a legjobb barátnőjével bulizni, ami picit frusztrál. ?

Figyelt kérdés

szeretjük egymást, és megbízunk egymásba, én nem vagyok az a nagy bulizós típus, nem mondom, hogy nem voltunk már együtt bulizni, de engem már nem izgatnak ezek a szétcsapós, piázós, éjszakák. őt meg igen, szeret bulizni.

Nyilván nem mondom neki azt, hogy ne menjen el, mert nem vagyok ilyen, csak ahogy látom, hogy kicsípi magát, félek, hogy ott a buliban rá fognak hajtani.

Ilyenkor aludni se bírok, csak azon jár az eszem, hogy nem történik e semmi baj vele, stb.


hogy nyugodjak meg?



2018. ápr. 14. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Sehogy, nyilván nem azért csípi ki magát jó fullosra, hogy a barátnőjének tetszelegjen.

Kíváncsi vagyok lányok hogy viselnék, ha a párjuk felvenné a legjobb ruháját, belőné a séróját meg a legjobb parfümjét magára nyomná, hogy akkor ő most megy bulizni és az éppen rámászó csajokat távol tartani.

2018. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én épp ezért nem járok olyannal, aki még rendszeresen bulizgat. Ha te ebből mar kinőttél, akkor nemis nagyon vagytok egy szinten. Biztos jó így neked ez a kapcsolat?
2018. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha tényleg szeret Téged, akkor úgyis elküldi a pasikat a fenébe. Ha pedig nem így tesz és összeszed valakit, akkor megette a fene az egészet.


Oké, ez anno engem se nyugtatott meg, de igazából arra céloztam, hogy nem tehetsz semmit ezzel.

2018. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

próbálok nyugodt lenni, mivan, ha picit becsiccsent és véletlenül elveszti a fejét, már minden hülyeségen kattogok.

Legjobb barátnőjével megy, ha valami lenne, úgyis titok maradna.

2018. ápr. 14. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Menj vele. En pl szeretek bulizni,de sose iszom semmit. Rzt te is megteheted. Vagy menj erte a buli vege fele,ha aggodsz. Illetve dolgozz magadon,h megjobb pasi legyel.



En elvbol nem csokolozok buliban meg akkor sem,ha szingli vagyok. Ha van pasim,akkor meg minden kozeledest el tudok utasitani,pedig tapadnak ram.

N

2018. ápr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

sem magadban nem bízol, sem a párodban.

miért is nevezed ezt párkapcsolatnak??

2018. ápr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"megbízunk egymásba" - lehet, hogy ő megbízik benned, de ennyire bizalmatlan szöveget rég olvastam.

Az én kedvesem is eljárkál néha ilyen helyekre, meg több napos fesztiválra is, nekem fel se vetődik, hogy ne tudjak aludni, néha aggódom kicsit, de kemény nő, pofán vág bárkit, ha arra volna szükség. De nincs, a társasága sem olyan.

És ha már ilyen rövid idő alatt elveszett a bizalmad, hát szerintem jobb volna már most elválni egymástól békében.

2018. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Én kidobnálak, amiért ok nlkül dedós mód féltékenykedsz meg bizalmatlankodsz.


29n

2018. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szeret, nincs okod aggódni. Hiába veszi fel a legjobb ruháját, nem azért, hogy más pasikkal legyen.

Én is bulizós típus vagyok, nincsen senkim, de mégsem azért járok el főként, hogy pasizzak, hanem hogy jól érezzem magam.

2018. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!