Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem pataszt modjara viselkedett majd letiltott, keressem fel par nap mulva?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete szakitott velem az exem , 1,5 evig voltunk egyutt . Szakitas ota is tartottuk a kapcsolatot ,neha dumaztunk , erre ma lattam hogy olyan csajnak likeolgat akire mikor egyutt voltunk azt mondta csunya . Megjegyeztem ezt neki ,erre letiltott . Majd irtam neki egy masik helyen hogy gondolkozzon el mar magan hogy mire jo ez ...Aztan o elhordott mindennek hogy en nem erdemlek normalis pasit , hogy banja azt az idot amit ram pazarolt barcsak sosem ismert volna meg stb ... Nekem ezek nagyon fajtak ,hiszen megbeszeltuk hogy nem akarunk haraggal elvalni , most megis igy tortent .A kapcsolat alatt is volt hogy voltak ilyen kitoresei ha osszevesztunk hogy csunyan beszelt velem ... De ez most mindennek a teteje . Tudom hogy meg szeret es mondta hogy hianyzom neki , ennek ellenere mar felfogtam a szakitast ,de nagyon faj igy elvesziteni . Szerintetek par nap mulva probaljam meg vele megbeszelni ezt ?

A buszkesegem azt sugja hogy nem ,hisz nagyon lekezelo es banto volt velem ..



2018. ápr. 15. 15:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

“Az exem pataszt modjara viselkedett majd letiltott, keressem fel par nap mulva?”


Tipikus....

2018. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Olvasd mar tovabb is ,ha mar ilyen okos vagy
2018. ápr. 15. 15:58
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Hallgass arra, amit a büszkeséged súg. Vagy kiabálnia kellene, hogy észbe kapj? :D
2018. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
csak nem szeretnek tole igy elvalni .. Meg a szakitas is faj , most meg ez
2018. ápr. 15. 16:00
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Na én ott leakadtam, hogy mi közöd hozzá, hogy kit lájkolgat? Igazat adok neki, hogy kiakadt erre, bár a kommunikációja nem valami intelligens. Sose leszel túl rajta, ha azt figyelgeted, kit lájkol, és ezzel neki sem segítesz továbblépni, szóval szakadj le róla, és kezdd el élni az új életedet. Ez nem fog úgy menni, hogy napi kapcsolatban álltok.
2018. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindegy, ha már az exed?

Szakadj le róla, és a facebookról is.

Te direkt szopatod magad?

2018. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
nem nem mindegy , kepzeld el , mert meg szeretem ugyan ugy , es ezt nem lehet csak ugy kitorolni . Itt mindenki olyan nagyon okos tud lenni !
2018. ápr. 15. 16:13
 8/28 anonim ***** válasza:
41%

#1-es vagyok.


Tipikus....

2018. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Az exed egy hülye paraszt. 1,5 év alatt már rá kellett volna jönnöd erre. Máskor ne járj hülye parasztokkal!
2018. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Neked inkább az a bajod, hogy már nem foglalkozik veled. Érts meg nem fogtok már újra összejönni. Lehet itt jópofiskodni, el"dumázni" ahogy te írod, de ez csak arra jó hogy fenntartsd mintha még együtt lennétek. Baromira fog fájni ha összejön majd mással és te VIP páholyból nézheted végig. Gondolkozz egy kicsit, azzal csak jót tett neked hogy megszüntette a kapcsolatot. Lehet drasztikus, lehet nem így kellett volna. De alapszabály hogy exszel nem levelezgetünk mert a múlt. Néha rá lehet írni egy "élsz-e még" kezdetű felszínes kérdést aztán csókolom. Nem etetjük a kutyát ha már megdöglött. Jelképesen persze.
2018. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!