Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Márpedig az asszonyé a gyerekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márpedig az asszonyé a gyereknevelés, a férfi dolga a pénzkeresés?

Figyelt kérdés

Mit csináljak egy olyan férjel akivel közös megegyezéssel vállaltunk 2 gyereket, de valahogy mégsem családcentrikus (mint kiderült 13 év együttélés után) kifejtette, hogy ne csináljunk mindent együtt!? Az én reszortom legyen a gyereknevelés az övé a pénzkeresés.

Ő tart el minket, nem keres rosszul, nekem sajnos nincs munkám megszünt, de most még gyesen vagyok.

Számomra az "együtt csinálni mindent" azt jelenti, hogy ha néha hétvégén elöbb felkel mint én, mert mondjuk a 2heti fogzás/betegség/rossz alvás okozta kimerültségtől még alszok, adjon a gyerekeknek reggelit, és ne várjon még 2 orát étlen, szomjan a 11hónapos, és a 4éves, míg felkelek...

Vagy az hogyha szeretné a férjem, ha este korán lefeküdjenek a gyerekek akkor válalja be az esti mesét a nagyobbnak amíg a kisebbet altatom.

Vagy mutassa meg a 4évesnek a sünt a kertünkben.

Vagy ha hétvégén 3fogásos finom ebédet szeretne akko kösse le a 11hónapost amig főzök.

Vagy önként cserélje ki a pelust hetente egyszer.

Vagy vigye el a 4évest biciklizni.

Vagy, egyszer elvihetné mindkét gyereket egy délelőttre valahova hogy pihenjek, mert ki vagyok merülve.

Ő is ki van merülve, mert dolgozik, stresszes irodai munkát, unja az egészet válthattna, de nem teszi.

Hazajön és tabletel, játékkal tölti minden idejét. És rohadtul fárasztja mindkét gyerek, akik egyébként nem rosszak, bár a nagyobbik dacos, de elviselhető.


Amióta megszültem a másodikat, nem nagyon tudtam pihenni, sulyos beteg is voltam szülés után ami műtétet kivánt, de kénytelen voltam lemondani mert természetesen akkor japott lumbágót, így nem sok segítséget kaptam tőle. Állandoan betegeskedik, hol a dereka, hol a nyaka fáj, hol influenzás, hol csak megfázás, 11hónapja talán 2hetet nem volt beteg. Néha úgy érzem vele együtt 3gyereket nevelek.

Igazságtalannak érzem a helyzetet, mert más apukák panaszkodnak hogy ők csak pénzkeresésre jók, gyereknevelésbe nem veszik be őket, a férjem meg csak pénzt keresne de hagyják békén.

Számomra ez nem egy igazi családi felállás.


Szüleinkre nem számíthatunk gyerekpesztrálás ügyben, nem nagyon tudom senkire bízni a gyerekeket, hogy egyedül legyünk egy kicsit.


Szóval egy csöppet be vagyok rágva...



2018. ápr. 16. 02:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%

tök normális elvárások...


mondd meg neki, hogy én üzenem, hogy becsülje meg az asszonyt..

2018. ápr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
az asszonyt is, meg a gyerekeit is. micsoda egy nyomi alak, és buta, hogy ki akar maradni a gyerekek életéből
2018. ápr. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Topikusan olyan ember, aki csak azért csinált gyereket, hogy legyen. A felelősség részét meg teljesen a párjára tolja.
2018. ápr. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Én így nem vállaltam volna be a másodikat...
2018. ápr. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Szabadulj meg a legnagyobb gyerektől! Válj el, a férjed fizeti a gyerektartást, és ha akar, él a láthatási jogával. Segítséget így se- úgy se kapsz tőle, de legalább nem kellene még egy hálátlan bunkót is körbeugrálnod. Mit dolgoztál a szülés előtt? Nem tudnád ugyanazt másik cégnél csinálni? Be tudod adni a kicsit bölcsibe? Ha délelőtt a nagy az oviban, kicsi a bölcsiben, akkor tudsz állásinterjúkra járni. Jó lenne egy részmunkaidős melót találnod. A háztartáshoz meg vegyél igénybe segítséget. Hívj takarítónőt, rendelj kaját ételfutártól, a bevásárlást intézd netről, házhozszállítással, és keress bébiszittert. Nyilván ez így anyagi csőd, de nem mindig kell a fizetett segítség, csak amikor elakadtál, nagyon kimerültél, nagyon felhalmozódott a tennivaló.
2018. ápr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen igazad van, gyakorlatilag három gyereket nevelsz. De túl sokat ne várj tőle, ő ilyen típus. Ha jól keres, akkor viszont menjetek el kikapcsolódni valahová, és a gyerekeket bízd rá valakire vagy vigyétek el őket is magatokkal. Teljesen érthető a kimerültséged. Bár nekem rengeteget segített a férjem, ezért is érzem hogy egyedül ez nagyon nagy teher egy nőnek.
2018. ápr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha így gondolja, akkor ő csak biológiai apa, és szar lesz a gyerkőcöknek, mert apa sose lesz ott mellettük, csak a pénz, amit ad, de a pénz nem pótolja a szülő jelenlétét.
2018. ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy keresnék magamnak munkát. Aztán kiosztom neki is, hogy mikor mit kell otthon megcsinálnia. Ha továbbra se változik, akkor válás. Pont ott fogsz tartani, ahol most, csak kevesebb büdös zoknit kell mosni és nyugodtan ismerkedhetsz más férfiakkal. Ő meg oldja meg az életét egyedül, ingyen házvezetőnő nélkül.
2018. ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%

“Ő is ki van merülve, mert dolgozik, stresszes irodai munkát“


Itt van a kutya elásva. Ő dolgozik heti 5 napot, nagyon stresszes helyen. A hét végén ki kellene pihennie magát, ha nem akar kipurcanni.


E helyett még háziasszony is ő legyen. Amíg te - aki egyébként is otthon vagy - reszelgeted a körmeidet.


Igaza van a felettem szólóknak: aki még két gyerekkel se bír, az minek szül?

2018. ápr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
10%

tehát most az a bajod hogy eltart titeket de nem gügyög eleget a gyerekekkel?


szerintem te túlságosan unatkozol otthon...

2018. ápr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!