Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem fáraszt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem fáraszt, hogy mindig jónőnek kell otthon is lenni?

Figyelt kérdés

Még csak 4 hónapja élek együtt a párommal, de már teljesen kivagyok.

Előtte sosem éltem együtt férfival, azt hozzáteszem.


Éppen ezért életem első 28 évében azt szoktam meg, hogy ha otthon vagyok, vehetem lazábbra a figurát.


Járhatok melegítőben vagy egy fakó pólóban, lyukas zokniban, feltűzhetem a hajam, akár fésületlenül, nem kell sminkelni, elengedhetem magam.


Mióta összebútoroztunk, rám jött a megfelelési kényszer. Felöltözöm otthona is csinosabban, mindig napjában 3x megfésülködöm, feldobok alapozót, némi kontúrt, kihúzom a szemeimet, 2 gyantázás között szorongok, nem akarom,hogy egy pihét is lásson rajtam.

Minden másnap mosok hajat, napjában 3x-or zuhanyozok, hogy biztosan jó illatú legyek, például, ha sütök-főzök, utána rohanok mosakodni, nehogy megérezze rajtam a kajaszagot.


És ebben iszonyúan ki lehet merülni!


Amíg egyedül éltem, sokkal jobb volt a hangulatom, most azt érzem, 0-24-ben viselkednem kell, megfelelni.


Ne mondjátok, hogy ha szeret, mindenképpen szeret.

Két barátnőmet is azért csalták meg, mert otthon elengedték magukat, nem figyeltek annyira a kinézetükre.



2018. ápr. 16. 10:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
4%

Ez van. Egy kapcsolat ilyesmivel is jár. Ha ezeket a dolgokat teherként éled meg, a párkapcsolat nem neked való.

Ha együtt élsz valakivel, és azt akarod, hogy nőként tekintsen rád, ezek teljesen természetes dolgok. Azért a zuhanyzás, fogmosás, pici smink feldobása, meg a lyukas zoknik kiszelektálása ne okozzon már ekkora problémát senkinek...

2018. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%
Oké, hogy figyelsz magadra, de ki rohan főzés után zuhanyozni? A párod tán hülye, és nem tudja, hogy a főzés szagokkal jár?
2018. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
40%
Tehát a te megfelelési kenyszeredert is a férfi a hibás. Van egyáltalán olyan dolog a földön amiért nem vagyunk a felelősek?
2018. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

nem hülye, én vagyok a hülye! :)

nagyon meg akarok neki felelni, ez biztosan nem jó.


mikor vasárnap délutánonként lefekszem 1 órát szundítani, azon szoktam előtte parázni, mi van, ha alvás közben kicsit horkolok, vagy folyik a nyálam?


szóval azt hiszem, nagyon nem tudok természetesen viselkedni.


még vécére menni (nagyvécézés) sem szeretek, ha otthon van.

2018. ápr. 16. 10:55
 5/43 anonim ***** válasza:
96%

Én otthon nem sminkelek, hajam felfogom, és melegítő gatya van rajtam és van hogy nem teljesen sima a lábam. ÉS? felnőtt emberek vagyunk, együtt élünk, nem lehet non-stop teljes sminkben, harisnyatartóban takarítani


Aki meg azért csalja meg a nőt, mert otthon nem vonul magassarkúban és épp nincs rajta 20 réteg smink, az megcsalná amúgy is.

2018. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
98%

>rám jött a megfelelési kényszer


Hát... most mit mondjak arra, hogy saját magadat szívatod? Miért nem engedted el magad egy kicsit? Teljesen indokolatlan, amit csinálsz. Az én barátnőm nagyszerűen elengedi magát, sosem volt ebből probléma.


>Két barátnőmet is azért csalták meg, mert otthon elengedték magukat, nem figyeltek annyira a kinézetükre.


Ha ezen múlik a hűség, akkor eleve hitvány kapcsolatok voltak és sokkal alapvetőbb problémák voltak.


Fel kéne nőni egy kicsit.

2018. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el túlzásba esel..igaz, hogy nem szerencsés, ha egy nő nagyon " elengedi" magát, ebben egyetértünk, de mi férfiak azért nagy átlagban nem várunk el ilyet. Ezt magadnak gerjeszted, lehetsz " lazább", hidd el, beszélnének meg.
2018. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

szerintem én elkezdtem felnőni a feladathoz, mert nagyon is komolyan veszem az együttélősdit.


a barátnőim esetében pedig a férfiak kiszerettük belőlük, elmúlt a varázs a hétköznapok során, nyilván ez is fokozza a szorongásomat.

elképzelni nem tudom, hogy lehet fenntartani a varázst évtizedeken át.


abban igaza van, aki azt írta, hogy nekem nem való az összeköltözés

2018. ápr. 16. 11:05
 9/43 anonim ***** válasza:
97%
Nem fáraszt, mert egyáltalán nem kell. Ő sincs mindig a toppon, tőlem se várja el, még csak az kéne.. Bár bennem alapból nincs senki felé megfelési kényszer, egyszerűen nem lennék hajlandó így élni, nem éri meg. Abban pedig semmi megerőltető nincs szerintem, hogy az ember tiszta és ápolt legyen otthon is, amiről viszont te írsz (főzés után fürdés, napi 3 zuhanyzás, sminkelés stb stb), az baromi nagy túlzás és igazából csak saját magadat kínzod ezzel a hülye rettegéseddel.
2018. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom a titkot: hosszú távon a tüzet (varázst) nem a kúlsőddel tudod fenntartani, hanem a belsőddel!
2018. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!