Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a szemét, sz. R alak, amiért ultimátumot adtam a barátnőmnek, hogy ha nem talál munkát, akkor mehet amerre lát?

Figyelt kérdés

1 éve munkanélküli, nem mondanám hogy megszakadt volna a munkakeresésben, de azért havonta egy pár helyre mindig beadta az önéletrajzát. Valahol bejutott interjúra, valahol nem.

Viszont azért eléggé válogat is. Szerintem az elmúlt 1 évben legalább egy tucat jónak hangzó álláshirdetést mutattam neki, de egyikre sem jelentkezett valami kifogás miatt. Persze korántsem biztos, hogy ezekre felvették volna, de legalább jelentkezhetett volna rájuk, semmit nem veszített volna.


Azzal még nem is lenne baj, hogy helyben nem talál munkát, de az agglomerációt és a környező kisebb/nagyobb városokat is kizárja, mondván hogy nem akar ingázni.

Hónapok óta mondom neki hogy költözzünk Pestre, mindketten könnyen találnánk munkát, de hallani sem akar BP-re költözésről.


Szóval csak az én fizetésemből élünk úgy, hogy fizetni kell albérletet is és így azért nem olyan egyszerű, annak ellenére hogy az átlagnál jobban keresek.

Ezért mondtam neki még 2-3 hete, hogy ha nyár elejéig nem talál munkát, akkor inkább költözzön haza, de csak veszekedés lett belőle, meg hogy nem állok mellette a bajban stb...


2018. ápr. 16. 12:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
Teljes mértékben igazad van. Ez a nő csak élősködik rajtad.
2018. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%

Igazad van.

Ha 1-2 hónapja lenne ez, de 1 éve... nem akar melózni, hisz így jó neki, te dolgozol, fizetsz mindent.

2018. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elég türelmes voltál az elmúlt egy evben. Aki akar dolgozni, az talál bármit. Ő meg csak otthon lebecul
2018. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is igazad van, havi pár beküldött önéletrajz még jóindulattal sem nevezhető álláskeresésnek. Ez a nő csak elősködik rajtad, igencsak látszik, hogy igazából nem akar dolgozni.
2018. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%

Tudod te is, hogy jogosan mondtad ezt és csak kihasznál a nő.

Kérdés: mit akarsz olyan nőtől hosszú távon, aki egy éve szemrebbenés nélkül kihasznál? Ezen gondolkodj el!

2018. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
9%
Hat kib...ott gyarba en se mennek el :) 23L
2018. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
22%

a bnőd meg viszi a háztartást, mos, főz, vasal, süt, mosogat, takarít rád.

add össze, hogy ez a munka mennyit ér.


kitenne egy havi keresetet, ha számszerűsítjük.


ez is munka.

2018. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
58%

Jaj majd sajnáljuk a csajt, aki egész nap otthon robotol.

Mit betesz egy mosást?

Vagy egy kétfős háztartásba mit kell csinálni? Két naponta főzni? Meg heti egyszer-kétszer porszívozni? Napi 30p meló. És munka mellett is megcsinálja egy csomó nő.

2018. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, szereted te ezt a nőt mélyen, igazán?

nem hiszem!

Ha az átlagnál jobban keresel, akkor anyagilag nem is vagytok rossz helyzetben.

Nálunk a sógorom felajánlotta a testvéremnek, aki pedig nyelveket beszélő, diplomás, hogy ne dolgozzon, maradjon otthon, csinálja a házimunkát, meg amihez kedve van.


Mert szereti, kíméli, könnyebb életet akar neki.

2018. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
75%

Hagyjuk már 100nm-es lakást viszek napi max. fél órás házimunkával meló mellett

Mosás: gép, teregetés 10p

Főzés: hétvégén, többféle, nagyobb adag, hétköznap valami gyorsan elkészíthető, és párom is főz, vagy rendelés, vagy hétvégi ételből ami maradt

Takarítás: hétvégén nagyobb takarítás, portörlés, porszívó,felmosás, hétköznap heti +1* porszívó, amúgy meg elpakolunk, nincs kupi

Na bumm.

2018. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!