Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen, lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen, lehet hogy nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

szóval 21 éves lány vagyok, és nagyon jó viszonyom volt az edzőmmel aki 34 éves, amolyan baráti viszony, próbált terelgetni mindig, a faterommal is jóban van, stb.

a múltkor átmentem hozzá, mert nagyon padlón voltam a sport miatt, részleges szakadásra másodszor sérültem rá, és ez teljesen kiborított.

átmentem hozzá, dumáltunk, stb, és megölelt, aztán elkezdett hozzám úgy közeledni...

először éreztem, hogy ez nem a legjobb ötlet, de teljesen elgyengültem, fogalmam sincs mi volt velem, csak szimplán jólesett, hogy próbál "megvígasztalni"...


másnap azt mondta, hogy velem akar lenni, és hogy ez nem csak 1 este volt részéről.

én szívesen összejönnék vele, de mit fognak szólni a csapattársaim, a szüleim, ez olyan fura...


2018. ápr. 16. 17:26
 1/9 A kérdező kommentje:
ja azt kihagytam, hogy lefeküdtem vele, ha nem lenne egyértelmű
2018. ápr. 16. 17:27
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

21 éves vagy, elméletben felnőtt ember. De a kérdésedből leszűrhető, hogy se érett, se felnőtt nem vagy.

Ha az lennél, akkor egyedül tudnál dönteni a saját életeddel kapcsolatban.

Egyébként pedig ne áltasd magad, egy 34 éves férfi pont nem egy 21 éves lányt akar hosszútávú kapcsolatra.

2018. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Lenne egy kis is eszed rájönnél ugyanígy fog egy másik tanítványával is tenni. Elmondhatod 34éves pasi is volt benned.
2018. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha jó erezted magad vele akkor miért is ne hiszen te döntésed és senki másnak nincs hozzá köze!
2018. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem a legjobb ötlet ez a kapcsolat.Egy jóval idősebb nálad.Kettő viszaélt a helyzeteddel,hogy elvoltál keseredve.Három elég sok kelemetlenségnek nézzel elébe.De a te döntésed te tudod csak egyáltalán nem biztos hogy helyesen cselekszel ha felválalod ezt a kapcsolatot.
2018. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Pasiktol ne varj oszinte szeretetet es nehogy azt hidd hogy annyira erdekelte a bajod . Csupan azert jatszotta meg magat mert kefelni akart.....Kihasznal itt mind egytol egyig .
2018. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

#6


"Pasiktol ne varj oszinte szeretetet" "..Kihasznal itt mind egytol egyig ."


Ne a saját rossz tapasztalatodból indulj ki, ne általánosíts és ne terjeszd a butaságodat igeként! Akkor apukád se ad őszinte szeretetet neked?

Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát.

2018. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

KIHASZNÁL


ezt nagyon sokszor mondd el magadban a következő 72 órában.


még ha a szíveddel nem is hiszed el, de az agyad befogadja majd ezt az információt, és talán segít, hogy ennél mélyebbre ne süllyedjél.


baszni akar, 21 éves friss, illatos ingyenpunci vagy neki.


visszaélt a szakmai helyzetével, nem jó ember.


a helyedben edzőt váltanék, mert ha elutasító választ adsz neki, a jövőben megkeserítheti az életedet szakmailag.

2018. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha vele akarsz lenni, akkor legyél vele! Kit érdekel mások mit mondanak? Nem kell mindent az orrukra kötni.
2018. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!