Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagalnal az adott helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalnal az adott helyzetben?

Figyelt kérdés
Parom azt irta nekem, szombat este, hogy a haverokkal bulizik, es odaultek mellejuk idegen nok, azokkal ismerkednek epp,es ezert most nem tud irni, nem.er ram..erre visszakerdeztem ez most komoly?Erre o : igen....kivancsi vagyok ki hogy reagalta volna le ezt .Utana majd leirom mi miert tortent.
2018. ápr. 16. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Érezd jól magad szívem...

Aztán egy másik beszélgetésben megkérdezném, hogy miért is van erre szüksége, mi hiányzik, és a jövőre nézve hogyan tovább.

2018. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy a jovore nezve hogyan tovabb?Es ha o azt mondja hogy semmit nem jelentett?Amugy elso valaszolo te nem vagy feltekeny a parodra?Vagy neked az a feltekenyseg hogy erezd jol magad?Csak kerdem
2018. ápr. 16. 20:04
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha lehet azert olyan valaszolok velemenye erdekelne akikben van egezseges feltekenyseg...
2018. ápr. 16. 20:05
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Én nagyon féltékeny típus voltam, de fejbe rendbe raktam a dolgot. Aki félre akar menni, az akkor is félre megy, ha fogom a kezét.


A kérdés, hogy miért is akar félre menni, mi hiányzik.

Ezekről a dolgokról beszélni kell, őszintén és nyíltan. Önismeret és a másik ismerete. Én tényleg érteni szeretném, hogy mire vágyik.

2018. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Leírod, hogy mi miért történt?
2018. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan kiakadnék, nem is kicsit. Belülről bezárnám a lakást, bent hagynám a kulcsot a zárban és mondanám, hogy akkor nyugodtan alhat az új csajánál vagy az anyjánál.


Nálunk elég szigorú szabályok vannak az egymás nélkül töltött szórakozásra vonatkozóan. Minthogy közös a társaságunk, ezért a "csak pasik" vagy a "csak csajok" bulinak kifejezetten az az értelme, hogy végre tudjunk olyan témákról beszélni, ami a másik nemet annyira nem érdekli (a srácok általában kockulnak, mert mind programozó, mi csajok meg jellemzően a gyerekekről vagy a párkapcsolatunkról vagy csak úgy általában lelkizünk). Függetlenül attól, hogy egy kocsmában nyilvános helyen vagyunk vagy otthon iszogatunk, az egésznek az a lényege, hogy végre csak az azonos nemű barátainkkal kicsit kimozduljunk a megszokott "pár"érzésből és csak saját magunkat adhassuk. Ebbe nekem- a férjemnek sem, megjegyzem - kicsit sem férne bele, hogy idegen nőkkel ismerkedjenek. Ha az oké, hogy csajoznak, akkor vihettek volna magukkal minket, az "oldalbordákat" is, ha viszont direkt csajozni megy, akkor az meg érthető, miért zavar.


Szóval, én igencsak erősen reagálnék, sokak szerint talán sárkány-módra is, de ez van. A kérdés, hogy nálatok mi a megegyezés, és neked mi volt a reakciód?

2018. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bosszubol irta mint kesobb kiderult es nem volt igaz a sztori.Meg akart bantani.Legalabbis ezt mondta.Allitolag otthonrol irta.A lenyeg en feltekeny termeszet vagyok es sarkany modon reagaltam.Azt irtam: te mekkora paraszt vagy... en teged ha egyutt elnenk igy amit most teszel velem hogy mas nokkel ismerkedsz.. ket percig nem birnalak elviselni.Es lass csodat : erre kidobott.Azt mondta ilyeneket irni ..ez neki nagyon eros..es most megtudta mi a velemenyem rola...en bocsanatot kertem tole utolag...de semmi reakcio..ket hete
2018. ápr. 16. 21:34
 8/14 A kérdező kommentje:
En azt gondolom hogy kiprovokalta azt hogy ezt irjam es ki tudjon dobni.Tehat direkt csinalta.
2018. ápr. 16. 21:36
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Azért az első 2 válaszoló se piskóta, alárendelt, alacsony önbecsülésű ember lehet..


Mert van különbség túlzott féltékenység, meg az alárendelt, hagyom, hogy megalázzanak viselkedés között.


Rólam konkrétan látni, hogy van önbizalmam, elégedett vagyok magammal. De ha a barátom konkrétan azt írná(komolyan, nem iccből), mikor keresem, hogy NEM ÉR RÁ, mert idegen csajokkal ismerkedik, nyilván nem köszönné meg a választ..


Ahogy az is nyilvánvaló, hogy csak provokált ezzel téged. Igazam van?

HA valóban sumusolni akart volna uyganis, akkor nem közölte volna veled ilyen nyíltan. Fogadjunk, hogy egy régebbi sérelmét adta vissza most neked?


Azért szabjuk meg értelmes helyen azokat a határokat.. Perzse mindenki ott,a hol neki jó. A fenti szitu- ha valóban komoly és érzéketlen az ileltő- sok lenne. HA direkt vág vissza egy vélt jogos sérelemért így, mert te is játszottál be hasonlót, azt megértem.

2018. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

A féltékenység az az önbizalom hiányának és az önsajnálatnak a keveréke.


Ha bízol magadban, akkor tudod, hogy nálad jobbat nem talál. Ha még is talál, akkor legyen neki jó, és te is találsz mást.

Az önsajnálat pedig nem vezet sehova...


Pont ezért írtam, hogy nekem az a kérdésem minden esetben, hogy miért tette. Mi volt az oka.

Mit tegyünk, hogy a jövőbe ne forduljon elő.


Remélem nem önigazolást keresni jöttél ide...

2018. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!