Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Meddig tűrnétek vagy bele mennetek e egyaltalan egy ilyen kapcsolatba, vagy mit tennetek ha ilyen lenne?

A parotok mar az elejen megmondta hogy o oralisan nem fog soha kielegiteni es nincs benne az oralba soha senkivel. Volt rola szo, de nem tud normalis erveket ra hogy miert nem, egyszeruen csak nem es kesz. Nem hiv el soha naluk, vagyis allitolag el fog valamikor de konkretumot soha sem mond, a szuloknek nem mutat be 8 honap egyuttlet utan sem. Korites nelkul sosem kondta ki hogy "szeretlek", csak koritve, pl: "Én szeretem a nyuszimat." Illetve csak buliban kicsit ittasan, de szerintem ezt kar szamolni.

Volt errol szo egy baratjaval, akinek mondta hogy o sosem elegitett ki oralisan, a barat nem hitte el, aztan mondtam, hogy jo lenne ezzel nem hencegne, nem neki szegyen, hanem nekem, hogy mintha undorodna tolem es en papucs modjara igy is mar lassan 1 eve vele vagyok, mikozbe kisse frusztral hogy olyasvalakivel vagyok aki feltetelekkel van irantam.

Mit gondoltok?


2018. ápr. 17. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

te vagy a pasi?

nemet miért nem írsz?

de mivel annyira rá vagy pörögve az orálra, így gondolom te vagy a pasi, és nagyon bántja az egódat, hogy nem szop le.

ha nálad ez jelenti egy kapcsolat zsinórmértékét, akkor szerintem a csaj nagyon jól fog járni nélküled.

2018. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Bele se mentem volna.

De hogy nem maradnék benne hónapokig, az egész biztos.

2018. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az bantja az egot, hogy nem viszonozza, viszont o mar kerte es barmikor szivesen csinaltam. Viszont a kerdesre valaszolj, ne melle beszelj legyszives, es irtam 2 masik dolgot is.

Nem irok nemet mert szerintem felesleges, mindket fel reszerol megtortenhet ez.

2018. ápr. 17. 08:31
 4/15 A kérdező kommentje:
Illetve mellesleg en is kozoltem hogy soha tobbet nem fogom megtenni, 2 honapja hanyagolom is, bar ot nem igazan erdekli ez. Latszolag.
2018. ápr. 17. 08:32
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Ez még szexkapcsolatnak is kevés lenne, nemhogy párkapcsolatnak...
2018. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az az érzésem, hogy nagyon fiatalok vagytok. Válaszolva: nem hiszem, hogy együtt lenne jövőtök.
2018. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom ő a nő, majd ha 40 lesz, úgy fog tudni szpni, mint a 2000W-os ipari porszívó.

Addig meg ő diktál, te meg bolond vagy, ha egy ilyennek ugrálsz.

De gondolom élvezi is a helyzetet, benned partnerére talált a kis beteg játékainak.

Van kismillió normális, rendes lány, kezdj el nyugodtan mást keresgélni.

2018. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Bele se mennék.
2018. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a kérdező a nő.

A nőkre jellemző, hogy minden megalázás ellenére benne ragadnak egy xar kapcsolatban, miközben várják, hogy a férfi meg fog változni.

Nem jó a szex, nem szeret, nem vállal fel, nem elégít ki, csak magával törődik. Miért vagy vele?

2018. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Mit tennék, ha már ilyen hülye voltam, hogy belementem és még most is benne vagyok?Lépnék ki, még ma.Nem holnap vagy azután.
2018. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!