Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom ahogy ezt gondolom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom ahogy ezt gondolom?

Figyelt kérdés
Exemmel pár évig voltunk együtt,folyamatos veszekedés,volt pofon is,de utána visszahúzta magát,legelején megcsalás,szval zűrös volt az egész,sztem mindkettőnkben sok mindent kiölt.Szakítottunk,összejött egy nővel,akit magasztalt,de 3 hete kidobta a nő,vagyis szerintem,mert tuti nem közös elhatározás volt,rájött milyen.Közben néha mi beszéltünk telefonon,ma felhívott,és azt mondta,hogy próbáljuk meg ismét,de csak akkor ha hajlandó vagyok megszakítani a kapcsolatot azzal az emberrel,akivel szexuális viszonyt folytatok.Ez lehet hogy csak testiség,de ez a pali ezerszer normálisabb,érdeklődőbb,segítőkészebb mint az exem,emberileg mellettem áll,meghallgat,normálisan tudunk beszélni(ebből nem lesz több).Még ha nem is normális kapcsolat ez,de úgy gondolom lehet többet ér,mint ami az exemmel volt.Az exem akar válaszút elé tenni,miszerint vagy csak ő vagy akkor semmi,miközben nekem elég nagy sérelmeim vannak,ez nem úgy működik hogy egyik napról a másikra elfelejtünk mindent.Jól belegondoltam az egészbe,mivel annyi nem volt benne hogy lassan közelítsen,megmutassa talán normális is lehet,és talán visszamennék hozzá,ezzel az ultimátummal elvágott bennem mindent,nem akarok vele lenni.Jól érzem ezt szerintetek így leírva ? Vagy mit tanácsoltok ? Mellékesen megjegyezném,hogy a sok zűr miatt már szexuálisan nem kívánom. N
2018. ápr. 17. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jól érzed. Bolond vagy, ha az exedet választod.
2018. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

mi a szart akarnál tőle?!

mehet a levesbe, sztem nagyon megszívnád, ha visszamennél.

2018. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hogy nem jó felmelegítve...
2018. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,most meg is írtam neki,hogy ez felejtős,nincs ennek semmi értelme.
2018. ápr. 17. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy hogy jól gondolod, hogy ezt gondolod.
2018. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Nem értem egyáltalán hogy fordulhatott meg a fejedben visszamenni az exhez.
2018. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!