Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párommal?

Figyelt kérdés

Mindketten huszonévesek vagyunk és egy éve vagyunk együtt. A probléma a következő: a párom sose mondja, hogy szépnek találna esetleg, nem nagyon szokott dicsérni, miközben én elég sokszor szoktam őt. Nemrég kibökte nekem, hogy nem szerelmes belém, csak szeret tiszta szívből, ami azért eléggé rosszul esett. Ennek a múltbéli csalódásai az oka. Ráadásul még mindig magánál őrzi a volt párja által kapott dolgokat, tárgyakat, rajzokat, kint is vannak a falán.


Mit tehetnék? Próbáljam vele újra megbeszélni? Rengetegszer felhoztam már ezt a témát.


2018. ápr. 17. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szakíts
2018. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te is tudod jól, hogy ez nem normális és nicns jövője a dolognak.
2018. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátként néz rád, nem szerelmes. Egy évet vártál, hogy ez megváltozzon. Nem változott meg és nem is fog. Ha többre vágy szakíts, ha nem teszed, előbb-utóbb ő fog.
2018. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Lépj egy nagyot és felejtsd el. Ha utánad megy akkor esetleg van még miről beszélnetek.
2018. ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!