Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem engedi hogy egyedul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem engedi hogy egyedul vezessek. Miert?

Figyelt kérdés
Szoval mar 2 honapja van jogsim, azota egyutt sokat mentünk, mostmar gondoltam itt a kornyeken megyek egyedul, boltba, orvoshoz. De allandoan ellenkezik. Hogy ott nem lehet parkolni, meg nem tudok megallni, meg o fel hogy valami baj lesz. Kérdeztem szerinte mikor mehetek egyedul? Hat majd ha úgy latja hogy jól megy. Na most, neki ninvs jogsija, es aki eddig mellettem ült, anyam is aki 40 eve vezet, azt mondják hogy jol vezetek. Mit szivozik velem? Állandóan ezen parazik hogy en osszetorom a kocsit....
2018. ápr. 17. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom aggódik, de ennek akkor sem ez a módja, nagyon nem. De mondd, mi az istenért hagyod neki, hogy megtiltsa?
2018. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Fogod a kulcsot es mesz.

Foleg, hogy jogsoja sincs, vicces.

2018. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vegulis nem tiltja meg, csak latom rajta hogy nem tetszik neki, meg mondja hogy inkabb menjek busszal vagy gyalog. Meg probal lebeszelni, hogy miert ne menjek. Dehat akkor minek vettunk kocsit?
2018. ápr. 17. 14:20
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor jönne az, hogy nem engedsz az érzelmi zsarolásnak és akkor is elmész kocsival, ha húzza a száját. Idővel, amikor látja, hogy rendben megy minden, ő is rájön, hogy feleslegesen félt és ki fog békülni a gondolattal. Konfliktuskerülésből behódolni a zsarolásnak konkrétan a legrosszabb és legbutább dolog, amit tehetsz.
2018. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jo, akkor megyek es kész. Mindenki azt mondja jol megyek. Csak neki nem tetszik, mikor nem is ert hozzá.
2018. ápr. 17. 14:26
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha van jogsid, akkor elmeletileg vagy eleg jo sofor hogy egyedul vezess, es ezt hivatalos szervek allitjak. A baratod jogsi/tapasztalat hijjan mi alapon kritizalja a vezetesed?
2018. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ülj be a kocsiba ès menj. Ha nem vezetsz nem lesz rutinod.
2018. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Közöld vele, hogy megérted, ha aggódik, de te vezetni szeretnél és kész...
2018. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Értelmezhetetlen számomra, hogy a párom nem enged meg nekem bármit is... Max akkor lenne joga ehhez, ha övé a kocsi. De mivel jogsija sincs...
2018. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz vagy mint en es az apam esete :D en srac vagyok megcsinaltam a jogsit es 2 hetre ra kimentem hollandiaba busszal es hazahoztam egy autot amit megvettem egyes egyedul! Ez egy eleg nagy dolognak szamit! En buszke vagyok ra mert ugy mentem ki hogy nem tudok vezetni es ugy tertem haza hogy tudok :) egy olyannak aki 10 eve vezet ez semmi dolog es itt gyakorin is minden ember megcsinalta ezt a rutint de en igen is buszke vagyok erre es a fater tobbet nem cirkuszolt velem csak azt hallgattam hogy hogy volt merszem kimenni autot venni es egyedul hazajonni :D A lenyeg hogy tudd a szabalyokat a tobbibe belejossz! Menyj es szerezd a kmeket mert addig eselyed sincs.
2018. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!