Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a probléma? Hogyan oldjam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit lécci segitsetek mit tegyek?Én 45 lves nö vagyok elváltam van két lányom .Három éve összejöttem társkeresön egy 40 éves pasival sose volt nös nincs gyereke.Én beleszerettem gazdag van lakása jo munkahelye,okos jo családi háttér.Én anyaotthonba voltam amikor megismerkedtünk,ma már a két lánnyal albiba lakok.Egyedül tartom fenn a lakást dolgozok,nincs rokon családi hátterem.Ö sörgette az elsö talit azota sokat randiztunk nála aludttam heti két éjszakát.Nála kezdettöl fogva gond volt az ágyba ritkán jön össze merevedési zavar söt nem is érdekli a szeretkezés ,de engem nagyon szeret.A szüleinek nem mutatott be nem is mer bemutatni,azt mondta,h legyünk barátok egy életre nem akar összeköltözni amit az elsö naptol mond,ebbe tisztába vagyok független akar léenni.Szeret de nem szerelmes belém mindent megtud velem beszélni.Nem kivánja a szeretkezést és azt mondta nyugodtan keressek pasit ha ez nekem gondmelözö kapcsolataiba is ez volt hogy van vágy de nem is jön össze vagy nehezen a sex és ezért elengedte a nöket ö rengeteget olvas remete életet él.Nem akarja h nála aludjak de sokat talizunk.Igazábol már énsem akarok állando sexet de hébe hoba jo lenne hisz szerelmes vagyok belé és kivánom,de letudnék mondani a sexröl ha neki igy jobb.Nélküle nemtudom már elképzelni az életem és nekem a közelsége ha megolel megcsokol vele alhatok az elég egy életre de ö ezeket is mellözni szeretné.egyáltalán nem akar nöt ,sem párkapcsit,csak szoros barátságot,Nekem hiányzik az érintése ha,belemegyek a csak barátságba találkákba belém szerethet még ?Visszaállhat az hogy kivánkon és a szeretkezést is vagy huzzam le a rolot.Bár az álmom az lenne hogy akár sex nélkül is költözzünk össze és éljünk ugy ,nekem elég lenne ha minden este együtt alszunk ,együtt töltsük a szabadidöt .Mit tegyek köszönöm a válaszolat.Két elözö hét éves kapcsija volt ott is ez volt a baj hogy nem kivánta a sexet pedig szép csajok voltak gazdagok és vége lett
2018. ápr. 18. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Az a probléma, hogy neked nem elég, amit ő nyújtani tud. Nem egymást keresitek.

Teljesen feleslegesen reménykedsz. Ő semmit nem akar tőled, ez a "legyünk inkább barátok" tipikus lekoptató szöveg.

Sose lesztek egy pár. Megmondta: keress mást!

2018. ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ö azért mondta hogy keressek mást ha nem birom ki hogy ö nem szeretkezik velem,vagyis ha nekem több kell.Nekem ö kell másra nincs szükségem .SOkat kirándulunk beszélgetünk nem kivánja a nöket és pasikat sem .Amugy kegyetlen kedves szorgalmas hü szuper apa lenne,mindenbe tökéletes,csak annyit szeretnék elérni hogy összeköltözzünk ha baj van gondoskodjunk egymásrol ,nem kell más se nekem se neki ezt leszögeztük
2018. ápr. 18. 08:55
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Legalább írni tudnál, ha már gyártod a kamut...

"Sexelj" mással. Negyvenesek tinidrámája, lol. Hagyjuk már.

2018. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

szerintem légy magadhoz őszinte!


mégis mivel fogott meg az a férfi téged annyira, akinek nem áll fel, aki izoláltan él, nem egy emberbarát, aki nem kér belőled, és nem akar tőled semmit.


hadd találjam ki!


az egzisztenciájával!


az anyaotthon szűkössége, és az egyedülálló szülőség egzisztenciális terhe mellett valódi főnyeremény lehet egy ilyen gazdag, facér pasi, akihez te nagyon szívesen odacuccolnál a gyerekeiddel.


még azt áldozatot is vállalnád, hogy nincs intimitás köztetek.


persze, mert elsősorban nem a faszi kell neked,hanem a pénze.


de neki láthatólag esze ágában sincs befogadni titeket.


ébresztő!


a terhére vagy, nem akar tőled semmit.


hagyd a francba.

2018. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Én eddig bírtam olvasni a sztorit, aztán rámjött a hányinger, ne haragudj: "Én beleszerettem, gazdag..."
2018. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok.

Teljesen mindegy, hogy mikor leszel hajlandó tudomásul venni: nem fogtok összeköltözni.

"A szüleinek nem mutatott be nem is mer bemutatni,azt mondta,h legyünk barátok egy életre nem akar összeköltözni amit az elsö naptol mond,ebbe tisztába vagyok független akar léenni."

Ezt te írtad. Aztán azon rugózol, hogy érd el, hogy összeköltözzetek.

Te se leszel fiatalabb. Amíg arra vársz, hogy betehesd a se.gged a jóba, addig elrohan melletted az élet, és egyre csökkennek az esélyeid párkapcsolatra.

2018. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

A gond ott van, hogy a férfi nem akar együtt lenni veled, mint nővel.

Szakíts meg vele minden kapcsolatot és keress magadnak egy olyan férfit, aki nőként tekint rád. Ennyit tudsz tenni. És eleinte nagyon nehéz lesz. De idővel túl fogsz lépni rajta és találsz olyan férfit, aki illik hozzád és csak téged akar, mint nőt, és istennőjének tart téged.

2018. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Na akkor kezdem ezzel,aztán be is fejeztem.Egy 45 éves nő,akinek 2 gyereke van,megtépázta az élet,és anyaotthonban van,annak nem az lesz a 3. szava hogy lécci,még ha írástudatlan vadbarom is,nem így fog fogalmazni.Mehetsz suliba holnap.
2018. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus elvált nő gyerekkel. Kell egy férfi jó egzisztenciával, aztán máris megvan a szerelem, meg a nagy ragaszkodás. Nem néz ki jól? Nem jó az ágyban? Vagy esetleg állandóan szexelne? Nem probléma, ő a megmentő...
2018. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kioktatást.Az az igazság ,hogy ugy öltözik mint egy szegény ember .Nem szörja a pénzt ,eddig akárhová mentünk én ragaszkodtam ahhoz ,hogy a saját költségeimet én fizessem .Sokáig nem tudtam ,hogy gazdag mivel nem ugy viselkedik nem a pénze kell ,a sajnát albimba szeretném ha költözne és felesbe fizetnénk.Ö emberileg százszorta többet ér bárkinél.Nem a farok a lényeg .Mindegy ti csak a számitot látjátok bennem ,pedig az én keresetem több mint az övé.Mindegy nem irok már semmit köszi a nagy semmit
2018. ápr. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!