Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők általában őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában őszinte választ adnak arra a kérdésre, hogy hány kapcsolatuk volt korábban és milyenek voltak?

Figyelt kérdés
Már sajnos eléggé bizalmatlan vagyok, mert sokszor átvertek.

2018. ápr. 18. 10:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Főleg ha nem számonkérően kérdezed, hanem ismerkedés közben lazán rátereled a szót. A számonkérést senki sem szereti, teljesen érthetően.
2018. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Az attól függ, hogy mikor teszed fel ezt a kérdést. Első randin ne ezzel kezdj, de szerintem ezt amúgy is fölösleges megkérdezni. Legfeljebb óvatosan közelíts a téma felé és csak körül írással kitudod találni, mert ha ezt így megkérdezed konkrétan, az pontosan bizalmatlanságot sugároz, vagy éppen önértékelési problémákat is sugározhat a helyzettől függően.
2018. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Mégis milyen jelentősége van ennek? Egy jelképes kulccsal lezárt fiók tartalma ez, amihez semmi közöd. Súlyos sebeket téphetsz fel, ha ezt a témát firtatod, ami nem túl szerencsés. Foglalkozz a jelennel és persze a jövővel.
2018. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, én csak a magam nevében tudok nyilatkozni és én őszinte választ adok, de nem akarom részletezni, mert nem pszichológust keresek párkapcsolatra.
2018. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%
Egyik sem fogja elmondani, hogy te vagy a 137. a sorban amiből 23 komoly kapcsolat volt.
2018. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Ez az én magánügyem,senkinek semmi köze hozzá.
2018. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Én őszintén megmondtam eddig mindig. Nekem volt, aki az elején kevesebbet mondott, majd később bevallotta, hogy hazudott, de ettől nem lett rosszabb a szememben, mert mint ember iszonyú jó volt.
2018. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel vertek át?

Hogy nem a második barátja voltál, hanem a harmadik? :D

Te jó ég.

2018. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Nekem amúgy előző barátom kamuzott, azt mondta volt már barátnője, de kiderült én voltam az első, minden tekintetben, még szűz volt. Nem robbant fel a világ.
2018. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Mikor két ember találkozik, akkor onnantól van közük egymáshoz.
2018. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!