Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes reakció ha terhese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes reakció ha terhesen ezt mondod a párodnak?

Figyelt kérdés
tehát ha úgy érzed hogy komplikáció merül majd fel, és te megkérded őt hogy ha választania kell akkor inkább a babát válassza?

2018. ápr. 18. 15:23
1 2
 1/11 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nem ö választ, hanem az orvos. És MINDIG az anyát mentik.
2018. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Túl sok filmet néztél...
2018. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Anyám azt mondta a babát mentsék. Apámmal is megegyeztek, az orvossal is, nyilván nem mentek szembe anyám akaratával. Végül mindketten megmaradtak, hála Istennek. :)
2018. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én születtem (koraszülés veseleállás miatt) akkor az orvos az anyámat mentette volna. Ebbe a fateromnak nem volt beleszólása.
2018. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Az anyát mentik, ebbe a párodnak nincs beleszólása..
2018. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Ebbe neki semmi beleszólása.


És én NEM mondanám, hogy a gyereket mentsék. Minek? Hogy aztán tengőjön gyászban évekig is akár, nyakán egy újszülöttel?

Hagyjuk már, baba lehet másik is.

2018. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is hülyeség a gyereket menteni. az még tisztában sincs a halállal, meg úgy semmivel. :D

bármikor lehet másik. egy felnőtt ember halála sokkal rosszabb. ráadásul a gyereknek nem lenne anyja, a férjnek meg felesége.

2018. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

Én azt hiszem kevésbé sajnálnék egy felnőttet meghalni, mint egy újszülöttet/gyereket. Talán akkor pártolnám az anya mentését, ha van másik gyereke. Nem tudom..


Nehéz ügy, ilyen helyzetben simán lehet mindkettő sérült egy kis oxigénhiánytól.. nem tudom melyik a rosszabb, ha egy ép ember épül le, vagy ha egy gyerek így nő fel. Túl sok lehetőséget kell számba venni.


Mindegyis, szerencsére nem dönthettek ti, és amúgyis nagyon ritkán van ilyen helyzet.

2018. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egy anya minden esetben a gyerekét akarná menteni. Ez teljesen természetes és normális.
2018. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az anya a gyerekét akarná menteni. A férfi pedig a párját.

Szerintem ilyen döntést nem kell senkinek se hoznia, aki nem orvos.

2018. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!