Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulon unnepeltek, ez baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

En tovabbkepzesen vagyok es nagyon nehez, hogy tavol kell lennem par hetig a szuleimtol, baratomtol es mindentol. Ezert minden uzenet, hivas jol esik. Az en nagyszuleim es szuleim mindig megvarjak, amig a baratom is raer unnepelni, ha szuletesnap vagy nevnap van es egyutt lehetunk, olyan napra tesszuk, amikor egyutt lehet a csalad. En hetvegere hazamegyek es mindig vissza is jovok a kepzesre. Most viszont a baratomek kulon unneplik egy csaladtagjat es nekem rosszul esik, mert mi mindig megvartuk ot, el is szoktuk napolni, ha valakinek nem jo az adott idopont. Engem viszont most kihagytak. Es ugye igy a mai napon nem is nagyon tudunk mar beszelni.

Ti ezt zokon vennetek, rosszul esne nektek vagy ne is emlitsem neki?



2018. ápr. 18. 20:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tehat most hetvegen is hazamegyek es most is megunnepelhettuk volna...
2018. ápr. 18. 20:22
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem napolnám el a férjem, vagy a saját szülinapomat (vagy a másik gyerekemét, ha lenne) a gyerekem aktuális barátja miatt.
2018. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hat nalunk csaladtagnak szamit es ez nalunk "ezzel jar" :)
2018. ápr. 18. 20:31
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Én ebből nem csinálnák problémát, oké, családtag, akkor sem.

Én külföldön dolgozok, egy évben 2x megyek haza, se szülinap, se karácsony, semmit nem tudunk együtt tölteni, és én egyedül vagyok itt(!!!) 26 éves nő vagyok. Soha eszembe sem jutott, hogy rosszul essen, hogy a családom együtt ünnepel. Most ez van, és el kell fogadni, én 3 éve kimaradok mindenből és még élek :D

2018. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Bolhából elefánt.
2018. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így van. Már több, mint 2 éve együtt vagyok a párommal, nemsoká ide is költözik hozzám, de ha ünneplés van otthon, engem sose várnak meg. Ha otthon vagyok és épp tudok menni, akkor persze meg vagyok hívva, de egyébként sose kérdezik meg, hogy nekem mikor lenne jó, vagy az adott időpontban ott tudok-e lenni. Sőt, engem alig köszöntenek fel. Egyszer kaptam egy bonbont, aztán legközelebb már csak egy sms-t, még csak nem is személyesen köszöntöttek fel 3 nappal a szülinapom után, amikor otthon voltam. A párom bátyja és sógornője még ennyire sem képes, ők még soha nem köszöntöttek fel a szülinapomnál. Egyébként mindenki kap tortát meg pezsgőzés van, nekem meg csak egy sms jut. Nem mintha nagy dolgot várnék el, de az én szüleim mindig felköszöntik a páromat normálisan, kap ajándékot is, mindig olyat, aminek örül, akár egy üveg borról van szó, akár egy könyvről, amit szeretne elolvasni. Így kicsit rosszul esik a dolog, mert nem arról van szó, hogy ők egyszerűen nem az felköszöntős/ajándékozós fajták, hanem arról, hogy csak rám nem figyelnek.


Hát ez van, szerintem nem érdemes megemlíteni, kierőszakolni úgy sem lehet, nem is szabad. Ha önként nem gondolnak rád, akkor az róluk árulja el, hogy nem gondolják úgy, hogy tényleg a párodhoz tartozol.

2018. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilvan mas egy kulfoldi kintlet es mas, amikor itthon vagy mindenkivwl. Nem a kulfoldon elesre ertettem :)
2018. ápr. 18. 20:54
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem is rosszul esik, mert az en rokonaim azert mindig megvarjak. Ha nem igy szoktuk volna meg, semmi baj nem lett volna, csak... most ez rosszul esett. Mi is csak pezsgozunk, beszelgetunk :) Semmi extra. Csak osszegyulik a rokonsag. Naluk is igy van. Lehet masoknal ez nem megszokott... de majd utanajarok :)
2018. ápr. 18. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem írod kiről van szó, de mondjuk ha a szüleim elhalasztották volna a szülinapomat az öcsém barátnője miatt, az nagyon rosszul esett volna. Szerintem irreális elvárásaid vannak. Ha feleség lennél, akkor sem lenne igazad.
2018. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Eleg furan neznek, ha mondjuk az unokatestverem pasija miatt kellene elhalasztani a szulinapomat, es megsertodne ram emiatt. Nem te vagy a vilag kozepe...
2018. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!