Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, ha erzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha erzem, hogy a baratom szakitani akar velem, de o azt mondja, hogy nincs semmi baj?

Figyelt kérdés
Most elutazott egy hetre, ezert nem tudunk talalkozni, de erzem a viselkedesen, hogy szakitani akar velem, en viszont nem tudom elviselni ezt az allapotot. Felhivtam telefonon, es mondtam neki, hogy ha mondani akarna nekem valamit eloben (ezzel utalva a szakitasra), inkabb mondja telefonon, mert tul stresszes vagyok amugy is, es inkabb most akarom tudni. Erre azt mondja, nincs semmi mondanivaloja, de tovabbra is ugyanolyan furcsan es tavolsagtartoan viselkedik. Ti mit csinalnatok a helyemben?
2018. ápr. 18. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Mióta van ez így? Együtt laktok?


Ezeknek a hiányában elég nehéz válaszolni, de az első dolgok amik eszembe jutottak :

Lehet, hogy van valami baj (nem veled és a kapcsolattal, hanem valami magán dolgo, amit nem oszt meg veled valamiért , szégyenli vagy ilyesmi).

Nekem szokott lenni minden hónapban egy egy hetem amikor ilyen "mindenki hagyjon a 3.14csába" életérzésem van, olyan mint a lányoknál a menstruáció.

2018. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak túl stresszeled? Pl az utazás miatt is.
2018. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És van baj?
2018. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kb fel eve, szoval friss a dolog, es nem elunk egyutt. Ja es eleg fontos a sztoriban, hogy nagyon megbantottam valamivel, de ra egy nappal megbeszeltuk es megegyeztunk, hogy magunk mogott hagyjuk, es azota igy viselkedik. De ha rakerdezek, azt mondja, nem haragszik
2018. ápr. 18. 22:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én páromnál is jelenleg ez van, de tudom, hogy nem én vagyok a baja és nem is a kapcsolatunk, hanem ő maga van elég rossz passzban és élethelyzetben. Ne gondolj egyből a legrosszabbra, mert én is ezt tettem és elég rövid idő alatt kikészültem. Lehet, hogy tényleg van valami, csak még nem akar vagy nem tud róla beszélni - ahogy az első válaszoló is írta -, így az is lehet, hogy nem akar szakítani csak te hiszed azt.

Én csak azt tudom javasolni, amit én is tettem - és teszek is jelenleg -, hogy koncentrálj magadra, ne kattogj és várd meg, amíg elmondja mi a baja, vagy legalább azt, amíg tudtok újra találkozni, hogy megbeszéljétek. Hidd el, felesleges találgatnod, mert csak magadnak csinálsz rosszat.

2018. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha megbántottad pont jó, hogy kicsit külön vagytok, legalább le tud nyugodni.

Hagyd szépen békén, és gondolkodj el, hogy kell-e ez neked máskor, vagy máskor már nem bántod így meg. Remélhetőleg ő sem téged, és akkor elmondhatjátok, hogy a kapcsolatotok kiállt egy próbát.

2018. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van, hogy miután bántott a párom, nem haragszom rá, mégis hidegebb vagyok vele. Az, hogy nem haragszom rá, nem egyenlő azzal, hogy begyogyilult a sebem. Ettől még szeretem és együtt akarok maradni vele, de kicsit még regenerálódom.
2018. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Még egy kérdésem lenne: úgy volt, hogy ezen a héten átmegyek hozzá, de én már kétszer is felhoztam, és mind két alkalommal csak valami nagyon homályos választ adott, ő nem hozta fel egyszer sem ezért nem beszéltünk meg semmit. Elég nyilvánvaló, hogy nem akarja, hogy átmenjek. Szerintetek tegyek úgy, mintha nem is terveztük volna? Nyilván többször nem akarok rákérdezni...
2018. ápr. 18. 23:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, amikor már visszajött. Amúgy jellemző rá a ködös válasz?
2018. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, általában elég konkrét válaszokat ad.
2018. ápr. 19. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!