Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a barátomnak, hogy másokkal is szeretnék szexelni?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok,de nagyon sokszor megtetszenek más férfiak is. Van pàr férfi akivel napi kontaktban vagyok, és az edzőm is férfi ő is nagyon vonzó és szexi. Egyikük sem érdekel komolyan, csak szex lehetne, persze az is akkor ha ő is szeretné...meg ha nem lennék kapcsolatban. Nem vagyok már szerelmes a barátomba,de nagyon szeretem őt. Lecsendesettek az érzéseim,de nem múltak el irányába. Szóval nem arról van szó,hogy valami nem stimmel,elhidegültünk egymástól. Mert mindig észre vettem a többi férfit is. Még a legnagyobb szerelem közepette is felkaptam a fejemet ha láttam egy számomra szimpatikus srácot. Már 4 éve együtt vagyunk. És azon gondolkodtam,hogy elmondom neki,hogy esetleg nem lennénk-e innentől nyitott kapcsolatban. Én már az elején is benne lettem volna, nem zavarna a párom mással szexelne. Megcsalni nem akarom őt, vagy titkolni előtte dolgokat..ezért inkább nyíltan kéne erről beszélni,nem? Viszont félek mit gondol erről. Nem akarom elveszíteni. Mondhat nemet is igazából. Nem lenne baj,nem csalnám meg. De örülnék neki,ha lehetőségem lenne mással is szexelni. Különben nekem ő az első férfi. :) és kíváncsi is vagyok,meg voltam mindig.

Ti szerintetek érdemes erről beszélni vagy hagyjam inkább? Nagyon izgulok,hogy mit mondana.


28/f 22/L


2018. ápr. 19. 07:33
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Ja és nektek volt valami rossz/jó tapasztalatotok ezzel kapcsolatosan? :)
2018. ápr. 19. 07:34
 2/50 anonim ***** válasza:
93%
De akkor minek huzni a parod idejet? Egyertelmu, hogy ennek a kapcsolatnak vege, csak felsz kimondani, mert o az elso, o az egyetlen, es 4 ev alatt megszoktad, aztan csak felsz, hogy milyen lenne nelkule, mikozben mindketten jobb lenne nektek egymas nelkul.
2018. ápr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Nem félek ettől,nem szakítani akarok vele. Nem kapcsolatra vágyom mással. Csak a szexet szeretném kipróbálni több férfival is. Az érzelmi oldala nem érdekel :) De ezt nem most kezdtem el érezni. Mielőtt összejöttünk volna akkor is nyitott kapcsolatban gondolkodtam először. Mert tudtam,hogy úgy sem csak ő fog nekem tetszeni, hiába vagyok szerelmes stb. Másokat is vonzónak tartok és most már tényleg kipróbálnám.
2018. ápr. 19. 07:41
 4/50 anonim ***** válasza:
92%

Sosem értettem, hogy a játékszabályokat egyesek miért nem az elején tisztázzák a felek. "egyoldalú szerződésmódosításnak" fog tűnni, amit a másik fél nem szokott csipázni. Persze, hallgathatsz róla, de úgy is lebuksz + vesztegeted mindkettőtök idejét. Nyugodtan ráülhetsz más répát ára is, de a méret, meg a körítésen kívül mind ugyan olyan... jár ki-be, meg folyik a leve, ennyi.

31/f

2018. ápr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Meg én sem vagyok hülye. Neki is biztosan tetszenek mások és elképzelte a neki tetsző nőt meztelenül stb. Ez sosem zavart,zavarna. Mert természetes dolog én is szoktam így érezni ha egy szexi férfit látok :) ez nem bűn még. Meg csak testiség lenne. De a lelki kielégülést azt csak a barátomtól szeretném megkapni,mert az úgy teljesen rendben van. Viszont a szex az kicsit más. Hiába tökéletes és kielégítő ha nem a barátom az egyetlen vonzó ember..:)
2018. ápr. 19. 07:44
 6/50 anonim ***** válasza:
78%

"Szóval nem arról van szó,hogy valami nem stimmel,elhidegültünk egymástól."


Dehogynem hidegültetek el egymástól, különben nem akarnál mással szexelni. Le is írtad, nem vagy már belé szerelmes, akkor meg mi értelme ennek az egésznek? Hagyd, hogy megtalálja Ő is az igazit maga mellé, aki valóban szereti. Szakítsatok. Mi értelme egymás idejét húzni?

2018. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Nem azon van a hangsúly,hogy alapból milyen más férfival szexelni. Hanem pl az edzőmnek szerintem bejövök,szimpatizálunk egymással,rokonszenves,működik a kémia. De nem flörtöltünk se semmi. Csak érzem,hogy lehetne valami..:) és nagyon vonzónak tartom. Ezért akarok csak szexelni vele. Nem kapcsolatra vágyom mással.
2018. ápr. 19. 07:46
 8/50 anonim ***** válasza:
88%
Addig úgy sem fogsz lenyugodni, amíg ki nem próbálod.
2018. ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
A szerelem nem tart örökké. Aki nem szerelmes "csak" szereti a pàrját az húzza a másik idejét? Ez nem igaz szerintem. És én szeretem a barátomat. Mással szexelni meg akkor is akartam mikor még rózsaszín felhő köd volt előttem. Mert akkor is észre vettem a vonzó férfiakat. Fantázia szintjén megvolt minden már akkor is,meg mielőtt összejöttünk volna akkor is tudtam,hogy nem csak egy férfi érdekel szexuálisan.
2018. ápr. 19. 07:49
 10/50 anonim ***** válasza:
94%
Akkor szexelj az edződdel, járjál farokról farokra, de előtte szakíts a barátoddal. ENNYI. Éretlen vagy még egy komoly kapcsolatra, ez teljesen látszik.
2018. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!