Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy ennyire megváltozott és fura?

Figyelt kérdés

Vannak férfi ismerőseim is. De ezek mind barátok,haverok,kollégák,rokonok,a két bàtyám, volt osztály társak, vagy akikkel egy csarnokba járok edzésre. Csak olyan emberek ismerőeim facebookon akiket ténylegesen ismerek. És igen,az ő képeiket is beszoktam lájkolni. A barátom meg már 2x megjegyezte,hogy én miért lájkolok ennyi hapsit? Én nem értem egyáltalán miért követi ezt nyomon. Engem hidegen hagy, hogy ő kiket lájkolgat. Az csak egy tetszik gomb. Nem szólok bele a tevékenységeibe. De ő ilyen hülyeség miatt morog pedig felnőtt ember már. Ráadásul ami bosszant,hogy kioktat, komolyan beszél,nem gyerekes nem ilyen oda mondogatós,hanem rendesen előadást tart,hogy ez miért gáz,miért nem tetszik neki. Konkrétan megalázva éreztem magam,mert olyan volt mintha én valami rihe rongy lennék aki bemeri lájkolni a férfi ismerősei képét. Mert természetesen ha nőket lájkolok be az nagyon nem érdekli. Eddig soha nem csinált semmiből sem ügyet,nem szokott ilyen lenni,nem szokott gyerekeskedni. Már többéve együtt vagyunk.


Most mi változott meg? Nagyon frusztrál az is,hogy amúgy mindig úgy csinál mintha rosszban sántikálnék és ellenőrizget? Csak mert minden lépésemet figyeli otthon. Folyton bámul. Ha a telefonomat nézem akkor megkérdezi,hogy ki írt? Mi ilyen fontos. De ha valahova megyünk akkor birtoklóbb..vagy hogy mondjam ezt. Szóval átkarol, megfogja a kezem vagy ilyesmi. És társaságban én kimondottan utálom (mert zavarban vagyok) ha ilyen közel van hozzám. Furán viselkedik. Mi lehet az oke?


2018. ápr. 19. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Féltékenység...légy résen, mert az olyan, mint az alkoholizmus, és egyre rosszabb lesz, ha időben nem fogod meg.
2018. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lesz ez még rosszabb... ha vmi kis hatalmat kap (hozzámész, gyereket szülsz neki) elindul a pokol, idővel még azt is megszakérti, h merre kevered a rántást.

Ne kérdezd meg honnan tudom, tapasztalat sajnos.

2018. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezd a tulajdonának tekinteni... ha láncfűrészt rendel, lépj le.

Vagy akár holnap.

2018. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pitiáner kishitű, önbizalomhiányos fiúcska a párod, egyszóval összefoglalva: tömegcikk. Sok boldogságot hozzá!
2018. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!