Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mivel engeszteljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel engeszteljem ki a párom?

Figyelt kérdés
Egy üzenetben leírta egy ismeretlen férfi hogy mit csinalna pl. velem és voltak benne olyan dolgok amik eleg romantikusak a paromtól megkérdeztem hogy ezt megkapom e tőle erre azt válaszolta : ,, szolj annak az embernek aki ezt irta ő biztos megteszi mert annyira tetszik neked az hogy elmondta hogy hogyan baszna meg ..." es megharagudott . Szerintetek mit kene tennem hogy megbocsájtson ???
2018. ápr. 19. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lett volna, ha nem is szólsz erről neki. F
2018. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Semmivel. Igaza van.
2018. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként te beszéltél ezzel az emberrel az üzenet előt és/vagy utána?


Ha nem, csak egy random, tipic gyk-s üzenet volt (még ha nem is itt), akkor a párod fújta túl a dolgot.

2018. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi csak dugni akar, előtte arra a kis időre mindenkiből daliás lovag válik. Ha az én párom ilyen üzenetet mutatna, megmondanám neki, hogy ha gondolja menjen el a pasihoz. egyáltalán nem venném a szívemre, mindenki önálló ember, szabad akarattal. Ha én kevés vagyok, nyitva van az ajtó. Nem vagyok önbizalomhiányos ember, pitizni meg nem fogok hogy bizonygassam neki hogy én vagyok számára a legjobb választás. Amiatt meg plána hogy jajjj mi lesz velem nélküled. Miért mi lenne?


A kérdésedre a válaszom: semmivel, ez csak egy üzenet volt, amire feltettél neki egy kérdést. Ő meg a kishitűsége miatt sértődött meg! Nyugi, az emberek döntő többsége kishitű és önbizalomhiányos, ezt fordítják vissza sértődöttségbe ha szituáció van. Ezzel lehet magyarázni ezt a rengeteg rossz kapcsolatot. Mentális betegség, bár ezzel nem igazán foglalkozik senki.

2018. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom mivel engeszteld ki, sokszor egy őszinte beszélgetés, vallomás is sokat jelent, de hogy van miért, az biztos.
2018. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, azt írtad, hogy itt kaptál üzenetet. Gondolom nem beszéltél az üzenet küldőjével ezelőtt soha és nem is írtál neki vissza. Én is kapok random szexajánlatokat, ahogy mások is. Bocsánatot én a helyedben nem kérnék, mert nem te provokáltad ki azt az üzenetet és utána sem mentél bele a játékba. Semmi rosszat nem tettél, csak kaptál egy ilyen hülye üzenetet. Magyarázd el a párodnak, hogy ezen az oldalon vannak ilyen jelenségek, de te ignorálni szoktad őket.
2018. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os. Na, ez meg a másik, hogy a férfiak minden platformot felhasználnak, ha van egy csöppnyi esély egy jó kis szexre. Ezért undormány már az össze s társkereső is.
2018. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!