Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőmmel a 8. hónapban csúnyán összeveszünk hülyeségeken, időt kér, sírva szakít, és azt mondja szeret, de még nem tudja mi legyen, hogy megoldhatnánk a helyzetet, hogy ne különbözzünk meg mindig, aztán nem tartom be a szünetet amit kér, hanem ugyanúgy írok neki, és azt mondja nem szeret, csúnyán összeveszünk, elsírja magát, és azt mondja, hogy köszönöm hogy engem választottál, és elmegy..


Akkor van még esélyem nála?


Tudom, hogy szeret, elég durván összenőttünk és a jövőbe terveztünk, csak az elmúlt pár nap stresszes volt mindkettőnknek és ez lett belőle.


Adjak neki időt aztán keressem meg, vagy mit tegyek?


18/F 18/L



2018. ápr. 19. 13:47
 1/6 A kérdező kommentje:

Jaaaa és.. itt a végén csúnyán kiosztottuk egymást minden eddigi hibáról és olyanokat mondtunk, hogy soha többet nem érdekelsz, nem látsz többet.


De igazábol ezt mérgemben mondtam, de ő ezt most komolyan gondolja.

Tiltottuk egymást, szám törölve.


Mennyi lenne az optimális idő, ami után keressem? Mennyi idő alatt ülepszik ez le egy lányban? Hogy a szép dolgok jussanak eszébe ha rám gondol, és ne az utolsó pár vita.

2018. ápr. 19. 13:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez felejtos, bocsi...
2018. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg annyi, hogy ha szeret majd megkeres o teged, te ne keresd mostantol, mert elasod magad a szemeben egyre jobban..
2018. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz valamit a párodtól, akkor mihamarabb keresd meg, és mondd el, mit szeretnél. Ne menj bele szünetesdibe, mert annak semmi èrtelme. Sosem èrtettem, hogyan lehet úgy problémát megoldani, hogy nem beszélnek a felek? Döntsétek el: szeretitek egymást, vagy nem? Ha igen, akkor oldjátok meg ezt a kommunikációs katyvaszt, ami köztetek van. Ha meg nem, ne húzzátok egymàs idejét. Kétlem, hogy pár stresszes nap miatt vesztetek így össze. Hónapok óta húzódó, szőnyeg alá söpört, szexszel elkent problémák húzódhatnak a háttèrben. Tessék őket HIGGADTAN megbeszélni, megoldani. Mintha felnőttek lennétek.
2018. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress új nőt...
2018. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!