Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom megölt a hazugságaival!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megölt a hazugságaival! Teljesen kifordultam magamból! Terhesen el lehet ezt bírni ezt a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Párom valószínűleg megcsalt.Egy undorító nővel.

Ez a nő gyakran találkozik velem össze a nézésében minden benne van.Úgy tekint rám mint az áldozatára gúnyos vigyorral mikor a párom lehet őt kezelgette...

De nem ez az egyetlen sztori voltak még retek nők a mobilján akik bugyiban melltartóban küldtek neki képeket.

És félig kitörölt megmagyarázhatatlan beszélgetések amiket a párom mégis megmagyarázott.

A "hali de jó ez a csaj"

Meg az ehhez hasonlók már meg se kottyannak.

A haverjaival való beszélgetések a legmocskosabbak.

Találtam olyat a telójában ami jóval korábbi mielőtt megismerkedtünk volna.

A párom egy qrógép volt.

A csajokat sorra"bszta"keményen és a buliba úgy indult el a haverokkal hogy "aznap este valakit csúnyán megbsznak"

Még jóval előttem régen volt hogy egyszerre 3 nőt hülyített.

A baj ott kezdődik hogy nekünk rég szakítani kellett volna mikor kiderült babát várok.

És bár 2 hétig boldogságban lengtem azóta folytom csak ezekre a régi de közbe aktuális sérelmekre gondolok amikkel lebombázta a lelkem.

És annyira megutáltam ezt a helyzetet hogy a saját hasamban lévő baba iránt azt érzem nem szeretem őt mert egy ilyen mocsok az apja..


2018. ápr. 19. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Itt egy retek van: a párod.

És ki szív? Egy ártatlan gyerek.

2018. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Mennyi ideje vagytok együtt és hány hetes terhes vagy?

Biztos, hogy egy ilyen embernek akarsz gyereket szülni?

2018. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azt érzem elbsztam az életem egy gyerekkel aki mindig ra fog emlekeztetni
2018. ápr. 19. 16:23
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Durva azért,hogy ezt mondod. Miért lettél terhes tőle ha tudtad, hogy ilyen ember????
2018. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Varjal mar.. valaki pisztolyt fogott a fejedhez hogy szuljel ennek a tirpaknak egy gyereket? Gyanitom nem. Ha szakitani kellett volna, akkor azt nem csak kellett volna. Vagy te is ilyen kis naiv tubarozsa vagy, hogy azt hitted megbaltozik a gyerektol? Ne haragudj.... Nem tudlak.sajnalni
2018. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
De most szakítottál vele? Hány hetes vagy? Akárhogy is, ha megtartod a babát, ő igazán semmiről sem tehet, ne őt büntesd.
2018. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Akkor vagy vetesd el vagy add örökbe, bár ahhoz ő beleegyezése is kell
2018. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nyilván erre a babára nem számítottam megtörtént
2018. ápr. 19. 16:27
 9/22 A kérdező kommentje:
Van apasági vagy is elismerte hogy ő az apja.
2018. ápr. 19. 16:28
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha védekezés nélkül szexelsz akkor bizony számíthatsz babára. .. Döbbenet,hogy nap mint nap esnek teherbe nők és meglepődnek.. Ha ilyen szar ember miért nem védekeztek? Sőt mondok jobbat.Miért vagy vele?
2018. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!