Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar 1-2 dolog. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar 1-2 dolog. Szerintetek en dramatizalom tul az egeszet? A lenyeg lent!

Figyelt kérdés

Paromnak elottem volt egy 4 eves kapcsolata, egyutt nottek fel. A lany osszejott a baratom egyik haverjaval, igy a baratot is bukta, es a lanyt is elvesztette, igy kezdtunk el beszelgetni, ram irt, mert valakinek lekellett irnia a problemait, es ugy dontott en vagyok az a valaki. Elotte csak latasbol ismertuk egymast. Beszelgettunk, o nagyon ossze volt torve a lany miatt. Szomoru volt.

3-4 honapig csak beszelgettunk, aztan talalkoztunk...osszejottunk. De en valamiert ugy erzem, hogy meg mindig az exehez vonzodik valamilyen szinten. Bar mar nem ismerosok facebookon, nem is beszelnek es elmondasa szerint utalja mar...de nem tudom..szerintem nem ilyen egyszeru tovabb lepni egy 4 eves kapcsolatbol. Velemeny? Miert erzem ezt?

Meg a regi posztjaik is kint vannak, es neha feldobja a facebook...zavar es faj..olyan mintha feltekeny lennek az exere.


2018. ápr. 19. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj problémát olyan dologból, ami nem probléma.
2018. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!