Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem igazán megy a megismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán megy a megismerkedés, és kezdek az időből is kifutni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok


32 éves vagyok. Férfi. 2 éve nincs párkapcsolatom. Barátok már nincsennek, sem közeli ismerősök. Kimozdulás nuku így.

Próbálkoztam facebook-on bejelölni tetsző lányokat, egysem jelölt vissza. Tinder - (nem igazán nekem való, egy 32 évesnek de minden lehetőséget meg kell mozgatni ami adott) semmi, másik társkereső szintén semmi. (namost vagy ennyire ronda vagyok vagy nem tudom mi van)

Sehol semmi. Élőben próbálkozom még, de eddig semmi.

Elég nyomasztó tud lenni a család alapítás kérdése ilyen életkorban.


2018. ápr. 20. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj, hogy nagyon rá vagy görcsölve a társkeresésre, és ezt megérzik a nők. Nem szabadna ennyire görcsösen akarnod. Nagyon is igaz az a dolog, hogy akkor jön az életedbe az igazi, amikor nem is számítasz rá, amikor már feladtad és nem a kapcsolat keresése a célod, ugyanis ilyenkor már nem görcsölsz ezen.
2018. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy nőd lehessen.
2018. ápr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel alig tudok rólad valamit ezért nem is tudok a kérdésedhez érdemben hozzászólni.Esetleg annyit hogy a legtöbb nőnek aki nem bányarém a jómódú pasik kellenek.Ha nem azt sugallod az ismerkedésnél vagy az adatlapodon hogy lóvés vagy az esélyed minimálisra csökken a jó nőknél.Ha csak bejelölgeted őket attól meg biztos nem mozdulnak rád.Egy átlagos nő is szerintem több száz jelölgetést meg levelet kap a kiéhezett manuszoktól úgyhogy van miből válogatni neki.Ha nem írsz egy olyan tartalmú levelet neki ami felkelti az érdeklődését ne várj csodát.Például hogy "Megnyertem a lottó csúcsnyereményt segítesz elkölteni?" Persze ehhez előbb meg is kell nyerned. :)
2018. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Neten nagyon de nagyon nehéz, hacsak nem vagy egy adonisz, vagy nincsen lehengerlő dumád.

Mint kiderült nálad sincs meg egyik sem.

Élőben sokkal több esélyed lenne szerintem. Csak el kellene járnod valahová ahol nők is vannak. Egy hobbi amit örömmel csinálsz, és közben ismerkedni is lehet, az lenne jó. Keress egy ilyet.

2018. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

56% Hát az biztos, hogy te egy nőt sem ismersz. Álomvilág.


Kérdező nem vagy kifutva az időből. Van több harmincas ismerősöm is (húha több nő is), akinek nincsen senkije évek óta.

Élőben több esélyed lenne, viszont az nem abból áll, hogy buszmegállóban leszólít az ember valakit, vagy havi egy kimozdulás. Baráti társaság, rokon nincsen akivel eljárhatnál több helyre?

2018. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én rengeteg nőt ismerek.Valószínűleg te csak messziről láttál olyat.
2018. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Senki akivel jol erezném magam, bensőséges bizalmas barátság lenne. Vagyis csak az unokatestvérem de teljesen más világ vagyunk. Nem tartunk össze, csak felszines haverság féle. Ő más emberek felé huz. Saját lábamon megállva kell megismerkednem nincs más lehetőségem.
2018. ápr. 24. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!