Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 3 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 3 éve nem láttam a párom családját?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. 1x elvitt hozzájuk, aztán ennyi.

Egy ideig kértem, hadd kísérjem el, amikor hazament, de már nem is kérem egy ideje.. És nem érti, hogy nekem ez miért esik rosszul. annyit vártam, de most elfogyott a türelmem


2018. ápr. 20. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

beszéld meg vele

mondjuk a helyedben én még örülnék is, h. ez van, én nem bírom ezeket a családi dolgokat.

lehet, h. a családja nem szeret téged, és így tart távol tőlük.

2018. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
3 éve? Én a párom családját, soha, egyszer sem láttam 35 év alatt. Nem is hiányoznak sem a páromnak, sem nekem.
2018. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De neki fontos a családja és 3-4 hetente hazajár az ország túlsó felébe..
2018. ápr. 20. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék a helyzetnek, borzasztó családban nőttem fel, szóval számomra a család soha nem is volt és nem is lesz érték, a sajátommal nem is tartok semmilyen kapcsolatot és másokéval sem szeretnék közeli kapcsolatba kerülni, nincs rá igényem. A férjem szülei más kontinensen élnek, így összesen kétszer láttam őket, ami számomra ideális helyzet. Ha téged viszont ez zavar és fontosnak tartod, akkor ülj le a pároddal komolyan, de higgadtan, mindenféle hiszti, érzelmi zsarolás és vádaskodás nélkül megbeszélni a dolgot, kérdezd meg őt, miért nem von be ebbe a szeletébe az életének. Az mégis milyen kapcsolat, ahol ezt nem lehet nyugodtan megbeszélni?
2018. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!