Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a tetovált lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a tetovált lányokat tartja vonzónak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk, de úgy érzem, a barátom engem nem lát csinosnak.

Amióta ismerem, a vad hajszínű, extrém, tetovált lányok a zsánerei. Én ennek az ellenkezője vagyok.

Amikor összejöttünk, nyaggatott, hogy tetováljam tele a karom, borotváljam le a hajam, meg fessem be, de nem hagytam magam.

Aztán ugye komolyra fordult, együtt vagyunk 3 éve, stb, de a mai napig látom, hogy bejelölget a facebookon random lányokat, akik így néznek ki, és ha rákérdezek, tagadja.

Rengeteg tetovált-piercinges-színes hajú lány ismerőse van, akiket biztos, hogy nem ismerhet élőben.

Ő is tetovált.

Konkrétan nem értem, hogy ha nem vonzom, miért van velem. Az előző barátnője miatta festette be pirosra, majd rézvörösre a haját feketéből.

Sokat beszélgetünk, programokra megyünk, stb stb, de úgy érzem, hogy valahol ez rosszra fog vezetni, hiszen egy be nem teljesült vágya van. Egy tetovált rosszlány.


2018. ápr. 20. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Kérdezd meg, akkor minek van veled?

Mond meg, hogy te nem leszel tetovált, meg borotvált fejű. És ha veled akar lenni, ne jelölgessen csajokat, ha meg ezt akarja, akkor elválnak útjaitok

2018. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

El kell engedni, ha megszállottan ez a vágya...

Ne gyötörd magad emiatt, nem muszáj!


Beszéld meg vele, hogy kit akar, egy tetovált rosszlányt, vagy téged, aki nem akar olyan lenni, mert a kettő egyszerre nem megy, és így csak az idődet rabolja...

2018. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
100%

"Amikor összejöttünk, nyaggatott, hogy tetováljam tele a karom, borotváljam le a hajam, meg fessem be, de nem hagytam magam.

Aztán ugye komolyra fordult, együtt vagyunk 3 éve"


Az igen....így kezdődött a dolog,de még ezek után komolyra tudott fordulni.....hat mar ne is haragudj,de ezek után komolyan kezdeni valakivel.....meg is erdemled a sorsod!Ugy hajtottam volna el az első ilyen fest be a hajad tetovald ki magad dunanal mint a magzatvizet!

2018. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tetovált lányok a zsánerei akkor MIÉRT TÉGED VÁLASZTOTT??
2018. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez oké, de ha te ezeket tudod akkor minek vagy vele te? Ez is olyan kérdés mint hogy ő minek van veled.
2018. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy nőn van tetoválás, az imádja a szexet. Tapasztalat.

Ha még a tetoválás kiegészül piercingekkel, az már vadállat.


A mai fejemmel én is kifejezetten tetovált nőt választanék, mert rájöttem hogy nekem a szex az üzemanyaga az életemnek, én ezzel tudok feltöltődni. Sajnos ezt csúnyán bebuktam.

2018. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!