Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem ha szakítás után újból találkozgatunk, adjak még egy esélyt magunknak?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottam a barátommal 6 év után mert sokszor cirkuszoltunk, veszekedtünk a semmin. Most találkozgatunk, szexelünk is de valahogy csak jó vele lenni de nem érzek iránta semmit legalábbis úgy érzem.Nagyon sokat változott de nem tudom adjak-e még egy esélyt ennek a kapcsolatnak vagy sem. Szerintetek??

27/N


2018. ápr. 20. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

"de nem érzek iránta semmit legalábbis úgy érzem"


És két hónap múlva jön a következő kérdés GYK-ra: "Nem érzek semmit a pasim iránt, szerintetek érdemes együtt maradni?"

2018. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezért tettem fel most a kérdést.
2018. ápr. 20. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Számodra mindegy. Csináld.
2018. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi érteme újrakezdeni. A körülmények nem változtak, kb két hónap mulva megint a pocsolyában leszel leragadva.

Volt egy barátnőm akivel nagyon jó volt a szex, talán eddig vele a legjobb. Szaítottunk, találkoztunk, szex lett belóle, ire észbe kaptunk megint kapcsolatban voltunk ugyanott mit szakítás előtt, Aztn megint szakítás, alkalmi szex, rendszeres szex kapcsolat szakítás.

Ha csak a szex tart össze egy kapcsolatot az nem sokat ér.

2018. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az tartja össze csak úgy alakult és megtörtént.
2018. ápr. 20. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem tedd szet neki

ez ma ugyis fancy trendi es szexi

2018. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fa.zert dobtad ki te hulye pi.ca. ! Most mar csak kezelget mert a lelket ossze torted!
2018. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!