Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őnzö vagyok ha nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őnzö vagyok ha nem akarom látogatni folyton a kórházban lévő barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom kórházban van két hete lassan (szív műtéte volt,mert nem jó a bal kamra stb) Mindennap megyek hozzà látogatóba. Munka után azonnal megyek hozzá. Semmit nem csinálok,azonnal a kocsimba ülök és úton vagyok hozzà. Végig vele vagyok,mire hazaérek este van. Tényleg amióta bennt van a kórházban róla szól minden. Nem zavar(na) nem volt probléma. Nagyon aggódtam érte, de most màr minden rendben van és jól érzi magát. Viszont tudom ez hihetetlennek hangzik,de nagyon elfáradtam már. Reggel korán kelek dolgozom 4-ig. Utána a páromhoz megyek nála vagyok 2 órát. Akkor beszélgetünk, szerencsére nem unatkozunk,de akkor is elfáradok a nap végére. Csak ezután indulok haza kocsival ami 1 óra. És akkor eszek,fürdök,pakolászok,mosogatok,főzök. Ott vannak a kutyáink,a macskák, a tengeri malacok akiket megkell etetni. A kutyusokat sétáltatni,levinni pisilni stb. Tanulnom is kell most lesznek majd megint vizsgáim. Nem tudok egy betűt sem és emiatt már nagyon gyomorgörcsöm van. Szóltam a barátomnak,hogy lehet nem jövök el mindennap hanem mondjuk csak heti 2x és telefonálunk is persze,de nekem tanulnom kell stb. Mindent részletesen elmondtam neki. Nem hibáztatom őt semmiért. Csak egyszerűen elfáradtam és nincs időm semmire se így. A barátaimmal sem tudtam lenni. Az apukám 6napot volt itthon MO-n. De nem sikerült vele találkoznom,visszament külföldre. És már 3 éve nem láttam személyesen. Mindig úgy volt,hogy na akkor majd megyek,és az nap nem látogatom meg a barátomat,de folyamatosan valami erősebb ok jött,hogy miért a párommal maradjak. Nekem kellett elintéznem egy csomó papírmunkát. Az eredményeiért is én futkároztam 4napig. A gyógyszereket kilellett váltanom,sőt még egy barátjának is én segítettem,mert ő nem tudott. Nem akarok belemenni részletekbe. A barátom kicsit sem volt megértő. Azt mondta nem vagyok mellette a nehéz időkben,meg hogy én unom őt, titkolok valamit,megcsalom (kérdezte) ne jöjjek a kifogásokkal stb. Elegem lett ebből. Hiába köszönte meg a dolgokat ha utána nekem esik,mert én őt le@@@@om. Veszekedtünk és tegnapelőtt voltam nála utoljára. Hívtam őt,de kinyom!!!!!!!!!!! Bemenni nem mentem be hozzá. Ha nem veszi fel akkor gondolom látni sem akarna engem. Nos én lehet bántó voltam,de nem akartam neki fájdalmat okozni. Ekkorát hibáztam? Vagy most akkor ne csináljak semmit kitudja meddig amíg ő kórházban lesz? A belemet kiteszem érte és nagyon szívesen,de nincs másra időm "miatta" és nem is érdekelte csak magával foglalkozott és hogy én hazudok stb. Ti mit gondoltok erről? Tényleg én vagyok az önző?


N/23 F/33


(Szülei csak az elején látogatták,barátai meg egyszer egyszer 20-25percre benéztek)


2018. ápr. 20. 19:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Amint kikerülne a kórházból, szakítanék vele. Nem bírom az ilyen bizalmatlankodó, önző alakokat, mint a pasid. Oké, hogy ő most egész nap unatkozik bent, de értse már meg, hogy neked tanulni kell.
2018. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
Ha szűk két hét ennyire próbára tette a kapcsolatotokat, nem sok jót jósolok nektek. Aki igazán megsértődhetett volna, az az apád. A kutyákat le kellett volna passzolni másnak. Tanulni tanulhatnál a kórhzban. Szerintem az is sokat jelentene neki, ha csak ott ülsz, és rámosolyogsz néha.
2018. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem tudok úgy tanulni. Eleve hangosan szoktam,semmi nem maradna meg a fejemben. Egyedül tudok csak tanulni,csendben.

Hát már volt pár próbatétel az elmúlt pár évben. Most teljesen a "megcsalsz" "unsz" téma volt a toppon.

2018. ápr. 20. 19:46
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos nem bírnám ki, ha ott lebzselne valaki mellettem napi 2 órát. :) a barátod elég paraszt, de azt hiszem ez érthető, egy szívműtét nem gyerekjáték. A helyedben szabadságot vennél ki, és tanulnék a munkaidőben, mert ez így nem fog menni.
2018. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A kutyáim harapnak. Nem tudok lepasszolni 3 németjuhász kutyát valakiknek. Még a barátainkat is megugattják,de eleve nem vállalna be senki ennyit..
2018. ápr. 20. 19:48
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
A barátod egy gyökér. Tanulj az esetből. NE mindig ő legyen az első helyen. Vannak szituációk, amikor háttérbe kell szorítani. Bár én inkább örökre elköszönnék tőle.
2018. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
7%
Figyu, az igaz szerelem nem attól lesz tartós, hogy minden nap látjátok egymást. Én a párommal, aki külföldön él, egyszer találkoztam, akkor egymásba szerettünk és legközelebb 2 és fél(!) hónappal később láttam, de ez csak mégjobban feltüzelt minket. Szóval szabadulj meg ettől a piócától, mert nem tudja, mi a lényege a dolgoknak :D
2018. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem gyerekjáték. Nagyon aggódtam emiatt. 7 órás műtéte volt. Végig kint ültem és idegeskedtem.

Nem tudok kivenni szabit. Pont a műtéte előtt voltam. Meg így hogy most csak én keresek pénzt,mindent nekem kell fizetnem.

2018. ápr. 20. 19:53
 9/23 anonim ***** válasza:
19%
A szabadság, akár fizetésnélküli jó ötlet - lett volna. Egy szívműtét tényleg nem sétagalopp, akár a műtőasztalon is maradhatott volna rosszabb esetben. Persze meglehetősen bénán reagált, az igaz.
2018. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Sajnállak, ebben a helyzetben mindkettőtök áldozat. Adj neki időt, megbékél majd.


Voltam a te "oldaladon", iszonyú kimerítő a kórház-munkahely-otthon köröket róni megállás nélkül. Azonban eüdolgozóként és hozzátartózóként is mondom, hogy egy ilyen kaliberű műtét/betegség után az ember nagyon beszűkül, és egyáltalán nem méri fel objektíven a helyzetet. A beteg ember kb. olyan, mint egy sarokba szorított róka, hogy mindent támadásnak vesz. Persze a GyIK népes társasága a fotelból majd megszakérti, hogy a barátod önző, de hála az égnek nem estek még át ilyenek, és fingjuk nincsen, hogy pszichológiailag min megy át egy ilyen helyzetben bármelyik fél is.


Nem vagy önző, csak kimerült. Pihenj egyet, őt meg kicsit hagyjad, ő is rá fog jönni, hogy hülyeség.

2018. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!