Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy változzon ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy változzon ez a helyzet?

Figyelt kérdés

A szakítás nem opció :)

Sziasztok. A párommal már 3,5 éve vagyunk együtt. Nem élünk együtt. Nagyon zavar, hogy annak ellenére hogy felnőttek vagyunk, állandóan este x órakor egyből lelép, és haza megy. 10 év van köztünk, viszont ezt nem igazán érzékeljük, mivel szinte egy hullámhosszon vagyunk mindig.

Mindketten a szüleinkkel lakunk, én nemsoká költözök, ő nem akar.

Mit tegyek?? Szinte már hányingerem van sokszor amikor felgyülemlik bennem a “méreg”. Nagyon nagyon bánt a helyzet, de semmit se tudok tenni, tehetetlen vagyok.

Megértő válaszokat szeretnék, nem gúnyosakat.

L/20



2018. ápr. 20. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha a szakítás nem opció, akkor meg kell várni, amíg valamelyikőtök meghal. Én mégis inkább a szakítást ajánlom.
2018. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Számodra nincs megoldás, törődj bele a hekyzetedbe.
2018. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
10 éves kisfiú, nem csoda, hogy minden este hazamegy az anyukájához.
2018. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komolyabb válaszokat szeretnék, senki sincs, aki nem egy 5éves szintjén lenne? Ez egy nehéz helyzet, senki nem tud komolyabban tekinteni rá? Ez csak egy példa volt, hogy hazamegy, sok olyan dolog van még, ami nem “méltó” egy felnőtt kapcsolathoz :)
2018. ápr. 20. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor vard meg amig felno. Ugy 50 eves korodban ez biztos meg fog tortenni.
2018. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Éppenséggel Te vagy egy 5 éves szintjén, nem mi.


A párod egy olyan ember, aki nem nőtt még fel. Te ezt vagy nem érted, vagy nem akarod megérteni. Gondolom beszéltél már vele erről, 0 eredménnyel.


Szakìtani nem akarsz, pedig azt kéne. Más megoldás nincs. Akkor törődj bele.


Ennyi.

2018. ápr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért könyebb mindenkinek a szakítás/válás opció, minthogy valamit “meg javítson”, helyre hozzon?!

Úgy érzem, nélküle nem tudnám leélni az életemet, viszont minden kapcsolatban, ahogy ebben is, vannak kisebb-nagyobb gondok.

Ha esetleg van valaki, aki már volt az “én cipőmben”, és sikeresen megoldódtak a párkapcsolati problémái, az kérem írjon privátba.

-problémák alatt értem azt, hogy az anyós nem engedi a fiát a karmai közzül, érzelmileg megfojtja, rajta csüng, a fiát sakk a tartja, érzelmileg, így az nem képes semmit se tenni-mert magatehetetlen, hisz az senki nem szereti megbántani a szüleit-

Ha erre most jönnének a “mindenki mindenre képes, ha igazán akarja”, vagy “ha igazán szeretne, megtenne érted mindent” kommentek, akkor csak annyit mondanék még, hogy akár az egészségével is fenyegetőzne(kinézem belőle) az anyuka :)

2018. ápr. 24. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!