Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka vagy szerelem? (Nem tudom hogyan döntsek!? )

Figyelt kérdés

Párommal 5éve vagyunk együtt, jól kijövünk (kisebb, nagyobb viták ellenére) egy éve fejeztük be a sulit és a páromnak már van egy jól fizető állása, viszont én is dolgozom ezért keveset találkozunk. Ami leginkább aggaszt, hogy sajnos én eddig nem találtam munkát ami persze pedig most van kezdésnek elég jó lehetne, szeretném ezt viszont a párom nem érti meg, hogy ez egy ideiglenes állapot és egy kis időt kértem tőle, hogy várjon még az összeköltözéssel szeretnék férre rakni és úgy összeköltözni vele, de ő szerinte ezek csak kifogások, mert biztos nem akarok vele lenni pedig ez nem így van!


Szeretnék tanácsot kérni miként, hogyan kezeljem ezt a helyezetet? Vagy talán én látom rosszul a dolgokat és tényeg neki volna igaza?


2018. ápr. 20. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazán megerthetné a párod hogy te mit szeretnél . Csak egy kis időt kértel hogy tudj félre rakni pénzt és nem azt mondtad neki hogy nem akarsz összeköltözni. Normális ember ezt megérti és nem dramazik ezen.

Úgy meg ne költözz oda hogy a párod fizeti ne menj bele.

Legyél határozott és állj ki amellett hogy te meg gyűjteni szeretnél pénzt

2018. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2018. ápr. 21. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
De te is tudod az a kis ido, honapok vagy lehet evek lennenek. Ha egyutt terveznél vele, akkor valoban ott keresnel a koezeleben munkat. Felnott emberek vagytok. En is csak kifogásként tudok tekinteni a keresedre. Miert nem keresel jobban fizeto melot, miert kell egybol a nemjol fizetot elvallalni?
2018. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kerestem hozzá közelebbi munkát is de sajnos nem volt és ezért dolgozom egyenlőre itt ahol most vagyok.
2018. ápr. 22. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!