Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom édes hármast szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom édes hármast szeretne ugyanazzal a lánnyal akivel anno az exével is volt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A mostani párom nagyon szeretne édes hármast az általa már ismert és "kiprobált" lánnyal. Anno exével is vele voltak édes hármasban rendszeresen. Régebbről ismeri a párom és megbizik benne.

Bemutatott neki egy kávézás közepette, hát az önbizalmam is elszált amikor megláttam. Gyönyörű és tényleg nagyon ismeri a párom. Azon agyaltam, hogy hogy sosem jöttek össze. Néha az az érzésem, hogy én vagyok igazából a harmadik a fél és ők a pár...

Zavar, hogy ez a lány jobban ismeri a párom szexuálisan mint én. Felrobbanok a féltékenységtől.

Mindezt elmondtam a páromnak, aki jót nevetett a sztorin. Ragaszkodik hozzá, hogy egy probát tegyünk



2018. ápr. 21. 10:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Milyen szutyok ember lehet ez a te "párod". De ha vele vagy, bizonyára meg is érdemlitek egymást.
2018. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Most az a bajod, hogy monogám vagy vagy azzal, hogy véleményed szerint szebb a másik lány nálad vagy az, hogy jobban ismeri a párod, mint te. Ha első vagy ezek együtt, akkor ki kéne hajintani a csávót inkább.

31/f

2018. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Édeshármasozzon az édes jó k...va anyjával, ha engem kérdezel.


36/F

2018. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon durva. Ez a pasi nem érdemel meg téged, sőt semmilyen nőt nem érdemel meg. Dobd ki a francba aztán fizessen meg hivatásos nőket ha ilyen igényei vannak. Komolyan megáll az eszem, hogy milyen undorító férfiak léteznek.
2018. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Túl sok jó ebből nem fog kisülni. Te már a gondolattól is irtózol, megtenni biztos nem tennèd meg. Sőt ne is tedd, ez nem neked lenne èlvezet, hanem a párodnak. Ha olyan jól ismerik egymást mi a garancia arra hogy nem dugja minden hèten?????
2018. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

O csak megadja neked a lehetoseget, hogy lasd, ahogy megkurja megint. Megteszi kettesben ugyis, de azert elotte ad neked eselyt, hogy ne megcsalas legyen. Hat, nem edes?


Nekem a gyomrom is kifordulna. Mennyire kell magadat lealacsonyitanod es megalaznod ahhoz, hogy egyaltalan a talalkaba belementel? Miert nezed magadat ennyire egy labtorlo senkinek?


İlyen feregtol nevetve kell megszabadulni.

2018. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

"Ragaszkodik hozzá, hogy egy probát tegyünk"

Es szerinted ez igy rendben van? Ha mar belemesz a harmasba, alap, hogy te is vagyjal ra, es legyen beleszolasod, hogy ki a harmadik. Te meg ehhez ragaszkodj.

2018. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%

Arra kíváncsi lennék, hogy az ide irogato nők közül mennyinek nem volt még hármas szexben része. Mert férfiként nem egyszerű összehozni.

Ha vonzodsz a lányok iránt is es tetszik a csaj akkor menj bele. Biztosan nem csak gyertyatartó lennél. Ha a párod meg vele akarna lenni akkor valószínű össze tudnának jönni, de mégsem így van.

2018. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha téged egyértelműen zavar ez a helyzet, mondj határozott nemet! Valószínűleg nem lesz hosszú a kapcsolatotok.
2018. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Beteg világ. Az emberi lélek megerőszakolása zajlik épp.
2018. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!