Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egyre rosszabbu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyre rosszabbul viselem

Figyelt kérdés
Fél éve lakok együtt a barátnőmmel és akármikor jönnek a szülei haza akkor velük alszik(mármint náluk otthon). Van hogy egy héten 3-4 napot is. Viszont én ezt egyre rosszabbul viselem,mintha velem lenne meg nem is. Értem én hogy a szülők is fontossak de azért 1-2 hetente ennyit haza járni és ott is aludni nekem sok. Nem tudom vele megbeszélni se mert mindig azt mondja hogy nem lesz ilyen de aztán mégis. Pedig 21 éves nem 15. Ti mit csinálnátok? 23/F
2018. ápr. 21. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Türelmes lennék, de én ezt egyáltalán nem sokallom. Neki még szüksége van a szüleire szerintem és ez jól van így. Nem 30 éves, hanem 21...
2018. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek az előttem szólóval. Azt hiszed, hogy annyira gyerekes, hogy 21 évesen igényli a szüleit még mindig?

Az egy dolog, hogy te nem vágysz haza, de te nem ő vagy.

Én is nehezen szakadok el itthonról, pedig én 27 éves vagyok, igaz, tavaly veszítettem el anyukámat, ezt még hozzáteszem.


Légy türelmes. Ha szereted, akkor megérted a reakcióit.

2018. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Kislány.
2018. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ettől nem kell lekislányozni, lehet nagyon is érett nő agyilag, de attól még szüksége lehet a szüleire.
2018. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!