Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elalszik a beszèlgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elalszik a beszèlgetés közben, akkor nem is vagyok neki fontos?

Figyelt kérdés
Csavargás után, h hazaértünk, mondta a párom, h még nem tud aludni. Gondoltam, h akkor beszélgessünk, amiben ő is benne volt. Elég kényes témához értünk, amin elkezdtem pityeregni, ő pedig eközben elaludt... Nagyon rosszul érzem magam, hiszen a probléma ami miatt eltörött a mècses is ebből fakadt, h alig tudok vele valamit megbeszélni, mert vagy nem ér rá odafigyelni, vagy elalszik... Jelenleg fekszem a sötétben és a szemeimet törölgetem, mert picit felzaklattam magam a beszélgetéstől, ő pedig nyugodtan, nagyokat szuszog. Nem az a baj, h ő tud aludni, én meg nem, hanem h sosem fejezzük be a beszélgetést. Mindig félbe marad, nekem pedig kattog rajta az agyam. Nem is fontos akkor a mondandóm, ha még az odafigyelésre sem hajlandó? Nem másabb a helyzet kb. napközben sem, mert olyankor mindig van valami fontosabb..
2018. ápr. 21. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hagyd már ott... le se szar téged. ennyire becsüld már magad :)
2018. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez normális. Kellően lefárasztottad úgymond. :D
2018. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Lehetséges, hogy csak fáradt volt, ezért aludt el. Van, aki pár perc alatt elalszik még akkor is, ha közben beszélsz hozzá. Probálj meg vele napközben ilyenekről beszélgetni, amikor nem fáradt. Szépen ültesd le, mert a komunikációs is ugyanolyan fontos egy kapcsolatban, mint más dolgok.
2018. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%

Lehet ideje lenne mas utan nezni kerdezo. Semmi jora nem adnak kovetkeztetest ezek a helyzetek.

Ha csak neha ilyen.....itt a baj. Hiaba neha ilyen, havi egyszer pl, azt meg el lehet viselni, de hosszutavon kicsinal teged majd ez a dolog.

Ha meg gyakori akkor rovid tavon is kicsinal.

Szoval, figyelj a jelekre, a dolgokra...merlegelj.

Megerdemled, hogy igy banik veled, ahogy?

Forditott helyzetben, te mashogyan tennel, cselekednel?

Ugy erzed tobb figyelemre, meghittsegre es torodesre, egyutterzesre vagysz? Szeretnel elmerulni az intimebb, bensosegesebb temakban, hogy erezd azt, hogy “erre az emberre, ramerem bizni az erzelmeim”. Jo lenne ha a masik is legalab annyit adna bele a kapcsolatba, amennyit te?

Mint egy teleshop reklam.

De nem az eletben. Ugy ertem, vannak olyan fiuk akik ilyen cirogatos, dedelgetos fajtak. Mennyivel jobb lenne a kapcsolat ha egy ilyen fiuval lennel.

Ugye?

Hat....merlegelj, aztan majd donts, utana pedig cselekedj.

2018. ápr. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Addigra már elfáradt eléggé, hogy tudjon aludni, te pedig ezek szerint nem. Mit kell még ebből is problémát csinálni? Késő este teljesen normális, hogy előbb-utóbb elnyom az álom. De ha te ennyire dedós szinten vagy, akkor inkább szakíts, hogy találhasson egy normálisabb társat, te meg nőj fel.
2018. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értettem mind ezt hogy hogyan lehet pillanatok alatt elaludni mikor beszélgetünk egészen addig még velem meg nem történt. Nagyon fontos az illető attól mert elaludtam nem volt szándékos. Másnap ott folytatod ahol abba hagytátok.
2018. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Talán nem lefekvés előtt kell nagydrámázni. Beszéld meg vele akkor, amikor éberebb állapotban vagytok.
2018. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!