Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is ilyen?

Figyelt kérdés
A barátom sosem akarja elmondani,hogy mi a baj.Annyira rossz,mert segíteni akarok rajta,hogy jobb kedve legyen,de egyszerűen nem hagyja. :( Meg volt olyan hogy vitáztunk és megsértődött aztán duzzogott,rám se nézett,hozzám se szólt..én meg mondtam neki,hogy beszéljük meg de ő így kb átnézett rajtam... Ez miért jó ??

#párkapcsolat #vita #szomorúság #magába zárkózás
2018. ápr. 22. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos én is hajlamos vagyok rá. Nem tudja jól kifejezni az érzelmeit. Valószínűleg sose tanulta meg a családban. Mondd el neki hogy ez zavar téged és szeretnéd ha ezen lassan változtatna. Legyél türelmes, de nyomatékosítsd, hogy ezt a változást meg kell tenni egy kapcsolatért. A dolgok megbeszélése kardinális, a duzzogás helyett.
2018. ápr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Így tanulta meg kezelni a negatív dolgokat. Én is hasonló vagyok, nem mondom el a problémáimat és nehezen fejezem ki a szimpátiámat is. Ha meg igen azt is elég rosszul.
2018. ápr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

A fő kérdésre igen. Jeget kell törni, másképp nem megy.

31/f

2018. ápr. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen, szintén szar családból származik ahol sose beszélték meg a bajokat. Ami nekünk segít az egy kicsit fura de az hogy viberen vagy messengeren "beszéljük" meg. Neki könnyebb így hogy nem kell ténylegesen kimondani a dolgokat, leírva könnyebben nyílik meg. 5 éve így oldjuk meg a problémákat :D
2018. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, enyém is. A családjával jóformán soha egész életében nem volt őszinte nyílt kapcsolata. Nem rossz emberek, csak nekik az volt a normális hogy senki nem beszél senkivel semmiről...


Nagyon sokáig tartott megérteni, hogy mennyire érzelmes, frusztrált férfi, aki még jobban begubózik, hogy ez elől védje magát. Szerintem ezt egy felnőtt emberből már nem lehet kinevelni, így inkább csak alkalmazkodok hozzá.

2018. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg magától nem mondja, addig hiába is akarod. Nem kell mindent érteni, hogy miért jó vagy nem jó. Engedd meg neki, hogy úgy kezeleje a problémáit, ahogy ő jónak látja. Ha segítségre lesz szüksége, úgyis mondani fogja.
2018. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár én most nem vagyok párkapcsolatba,de én is hasonló vagyok,annyi hogy én nem származom jó családból,de én valamiért ha baj nagyon hamar átcsapok agresszióba,valószinüleg van egy rejtett agresszióm,ami vicces mert apának nincs (ő nagyon pacifista,békés ember),de pl a papám szintén egy olyan ember aki nagyhangú,sokat káromkodik és agresszív magatartással oldotta a feszültséget.
2018. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!