Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bunkóság vagy én reagáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság vagy én reagáltam túl?

Figyelt kérdés

Szombat estére megbeszéltük, hogy találkozunk. Azt tudni kell, hogy egy héten 2-3-szor tudunk találkozni. Szóval eljött a szombat, én itthon takarítottam, süteményt készítettem, főztem, a barátom pedig egész nap még egy szót sem írt. 6 óra körül megkérdeztem, hogy akkor mégis mi lesz, és lemondta az egész estét.

Alapjáraton nem lett volna ezzel semmi problémám ha előbb szól, persze megértem ha nem ér rá, de úgy, hogy egész nap eszébe sem jutottam, egy kicsit rosszul esik.

Ő ma akad találkozni de a mai nap nekem nem a legjobb. Persze el tudnám intézni, hogy el tudjak menni, de nem tudom, hogy ezek után elmenjek e egyáltalán. Nagyon gyerekes vagyok, vagyok túlreagálom?



2018. ápr. 22. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Imádom ezeket, h “egész nap eszébe sem jutottam”. Te írtál neki? Nem. Szóval ő is ennyi erővel gondolhatja, h
2018. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
* te sem jelentkeztél egész nap, minek is menjen? Egyébkent igen, gyerekes és nagyon egoista hozzáállás, h “mert ő nem jött akkor ma én se megyek”. Most döntsd el, h mi a fontosabb. A büszkeséged vagy az, h együtt legyetek
2018. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként ez a legkisebb gond egy kapcsolatban, mert 1x megmerte csinálni, h utolsó pillanatban visszamondja...
2018. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Alakítsd úgy, hogy ráérj és tudjatok találkozni, majd közöld vele, hogy direkt alakítottad így, ő meg le se tojta a múltkori találkozót!


Így talán észbe kap egy kicsit!

2018. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen azt elfelejtettem írni, hogy én napközben is írtam neki. Érdeklődtem, hogy visszahívták e az állás miatt. Lezárta annyival, hogy edzeni van, majd mesél és utána nem írt. Csak miután újra írtam ugye.
2018. ápr. 22. 09:53
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Na ez így már más kérdező. A fontos dolgot nem írtad le, h te viszont kerested. És mit mondott, mi okból mondja le? Vagy semmit nem fűzött hozzá?
2018. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Annyit írt, hogy nem lenne-e probléma, ha holnap találkoznánk. Megkérdeztem miért, erre újra semmi.

Persze félek, nehogy valami gond legyen, de hát azért vagyok én, hogy ezeket megossza velem.

2018. ápr. 22. 09:58
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Lehet személyesen akarja elmondani, csak valakinek nincs rogton eszebe, h magyarazkodjon. Talalkozz vele es kerdezd meg ujra h miert mondza le a talit
2018. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
de igen, probléma. nekem is volt olyan barátom, aki ilyen szempontból "ugráltatott". amikor ő akar találkozni, akkor viszont elég, ha utolsó pilanatban szól :(
2018. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon suttyó egy pasi... ha meg nem kérded, nem is írta volna, hogy más programot csinált?
2018. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!