Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kevés a heti 2 alkalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kevés a heti 2 alkalom hétköznap+a hétvége találkozás szempontjából?

Figyelt kérdés
Én középiskolás vagyok, heti kétszer edzeni járok, és heti kétszer nyelviskolába. A barátom dolgozik, kevesli az időt, amíg lát, és azt is hiányolja, hogy nem vagoyk eég spontán.
2018. ápr. 22. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Neki az.
2018. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem kevés. Jó dolog, hogy éretten gondolkozol és tudod, hogy más dolgok is fontosak az életben, nem szabad mindent eldobni egy kapcsolatért. A barátod úgy látszik elég gyerekes ilyen szempontból, ha nem tudja megérteni, hogy más elfoglaltságaid is akadnak.
2018. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az is zavarja, hogy nem teheti meg azt, hogy csak úgy felhív, hogy "unatkozom, nincs kedved moziba menni", mert ha aznapra nincs beszélt találka, akkor tuti nem érek rá.
2018. ápr. 22. 10:58
 4/5 A kérdező kommentje:
A TRX-en meg rajta kívül nincs semmilyen iskolán kívüli elfoglaltságom.
2018. ápr. 22. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem beszéld meg vele,hogy csakazért mert ő nem találja fel magát még nem kell a nyakadban lógnia (persze nem ezekkel a szavakkal,én elég vulgárisan fejeztem ki magam). Igenis legyen saját élete,hobbija,elfoglaltsága. Senkivel nem kell összenőni. A mostani találkáitok szerintem normális szinten vannak. Ha nem érzed szükségét ne változtasd es beszélj a fejével.
2018. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!