Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy Lehet helyre hozni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
7 Hónapja vagyok együtt a barátommal. Nagyon messze lakik tőlem, ezért csak néha találkozunk, leginkább a facebookon keresztül beszélünk napi szinten sokat. Eddig minden rendben ment, nagyon oda voltunk egymásért és tényleg azon voltunk, hogy amennyit csak az időnk enged, annyit együtt legyünk. Mostanában viszont, már a beszélgetéseink sem olyanok, mint régen. Folyton azt mondja, hogy álmos és fáradt, ezáltal a beszélgetésünk mennyisége is csökkent, de sajnos még a minősége is. Még mindig nagyon szeretem, és szeretném, ha minden a régi lenne. Mindketten hűségesek vagyunk ezt biztosan tudom. Egy ilyen kapcsolatot, hogy lehet helyre hozni? Kérlek segítsetek, vagy adjatok tanácsot. Bántó kommenteket ne!!!

2018. ápr. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
A személyes kapcsolatot nem pótolja semmi. Ideig-óráig lehet távkapcsolatban élni, de csak idő kérdése mikor fullad be. Unalmassá, hétköznapivá válik, már nincs mondanivalója, ezért keres kifogásokat. Valamin változtatni kéne, de sürgőssen.
2018. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, de ez szerintem nem kapcsolat. Nem írod, hány évesek vagytok, de gondolom fiatalok. Azt gondolom, érthető, hogy nem akar úgy leragadni valaki mellett, hogy alig találkoztok, nem töltötök együtt minőségi időt, nincsenek közös élmények és programok. érthető, hogy beleun ebbe. Ha nem tudjátok a költözést megoldani, kár erőltetni ezt.
2018. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy pillanatra azt hittem, hogy a barátnőm vagy, csak nálunk nem én vagyok az elfoglalt/álmos fél. Mi a táv köztetek/hol laktok? Mi Siklós-ajka. >.<
2018. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Privátba akartam bocs :D
2018. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!