Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belefér ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér ez egy alakúló félben lévő kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy alakulóban lévő kapcsolatom,viszont felmerültek problémák.A pasinak van egy ex barátnője akivel 3 évig volt együtt és szoros barátság alakúlt ki ezután közöttük (együtt járnak moziba,bulizni,vacsorázni, a pasi az exe egyetemi órájára is néha be jár).A pasi a hétvégét nálam töltötte és miután hazament elment az exével vacsorázni.Engem ez eléggé zavar viszont nem tudtam ,hogy hozzam fel neki ,hogy ne féltékenységnek vegye.Szerintetek ez mennyire normális?
2018. ápr. 22. 19:56
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*alakuló
2018. ápr. 22. 19:58
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen kuka. Jézusom, majd jó képet kéne vágnod ahhoz és tűrnöd, hogy az exével zabál? Ki tudja, még mit csinálnak együtt. Vicc ez a pasas.
2018. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
El ne hidd, hogy nem kurja :"D.
2018. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Én sehogy nem hoznám fel neki, nyilvánvaló, hogy köztünk nem lesz semmi. Egyszerűen csak közölném vele, hogy ennyi volt.
2018. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ne hallgass az előzőkre! Gondolj úgy a csajra, hogy a pasid haverja, akivel bekaptak valamit (és itt nem rosszra gondolni!)
2018. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Azzal nincs gond, hogy nem utálják egymást meg beszélnek, én is jóba vagyok az enyémmel, de ennyire nem bratyizunk már nekem lenne kellemetlen a kapcsolatom miatt. Túlzás, amit a barátod csinál.

31/f

2018. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy ne hozd fel neki, még köztetek is csak alakul, semmi nem biztos.
2018. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
86%
Szoros barátság, hehe, biztos jó szoros neki, azért ragaszkodik még az excsajához.
2018. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem fér bele. Nincs még túl rajta ezek szerint. Szerintem dobd, mielőtt beleszeretsz és jobban fájna a dolog.
2018. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem tolerálnám. Persze kényszeríteni nem lehet egy ilyen barátság megszakítasára, valószínűleg ha meg is igérné, akkor is titokban ugyanígy folytatná, úgyhogy én még most lezárnám vele az egészet, amíg több fájdalmat nem okoz
2018. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!