Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok? Ez szakítóok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok? Ez szakítóok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha a barátotok nem lenne hajlandó még ideiglenesen se bejelenteni a házába? 2éve élünk együtt és én hivatalosan másik megyébe vagyok bejelentve, így az orvosi ellátásom a házi orvosig terjed. Egyre több égészségügyi problémám van, amivel tovább kéne mennem, további kivizsgálásokra de annyi pénzem nincs, hogy utazásra vagy magánorvosra költsek. Szakítóok? Ez a ferfi nem szeret engem, ugye?
2018. ápr. 22. 20:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%
A pasid tök észszerűen gondolodik. 2 év nem a világ, pláne a mai világban. Bármi törtènhet még veletek, hiszen úgy látom, még házasok sem vagytok. Majd ha elköteleződtök egymás mellett, akkor bejelent. Addig meg èlvezd, hogy van hol laknod, és nem kell másik megyéböl fenntartanod a távkapcsolatod.
2018. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Igen az. Rengeteg dologban megneheziti ez az eleted, masreszt Magyarorszagon tartozkodasi hely bejelentesi kotelezettseg van, es 2 eve ott elsz eletvitelszeruen.

Minimum, hogy legalabb a tartozkodasi helyed oda legyen bejelentve.

2018. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes bejelentést meg kellene engednie azért. Fura.
2018. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, h nincs pénzed, kellene orvos, de nem jelent be még ideiglenesen sem? Buta, ez biztos. Bármikor megszüntetheti az ideiglenes bejelentést, mint tulaj, bérlő vagy mit tudom én milyen státuszban övé a lakhely.
2018. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Buta egy paraszt.... szerintem az egészséget válaszd!
2018. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond miért nem??
2018. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mert nincs ideje. :D Igazából nem mond semmi értelmes indokot rá. Ez rendszeres vitatéma közöttünk. Szerződést akar velem íratni, mert félti a házàt. Bár fogalmam sincs mitől vagy kitől félti. Ideiglenes bejelentest bármikor megszűntetheti szerintem.
2018. ápr. 22. 21:25
 8/27 A kérdező kommentje:
Ilyenkor kicsit úgy érzem magam, mint egy megtűrt kivert kutya. Nem tudom mennyire jogosan.
2018. ápr. 22. 21:27
 9/27 anonim ***** válasza:
6%

A saját ingatlanával hadd csináljon már szerencsétlen azt, amit akar! Ilyet szerintem irtó nagy illetlenség amúgy is kérni. Nekem legalábbis nem lenne pofám egy olyan lakásba bejelentetnem magam, amibe egy forintot nem raktam.

Ez egy olyan téma, amit nem illik erőltetni - szerintem.

2018. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem illetlenség ilyet kérni, attól akivel együtt van az ember. Nem egy idegen vagyok, hanem állítólag az az ember, akit szeret. Nekem egyértelmű lenne, hogy bejelentem fordított esetben. A távkapcsolatot meg nem csak nekem kéne fenn tartani, mivel ketten vagyunk a kapcsolatban. Ő szerette volna, hogy hozzá költözzek, mivel távkapcsolat mindkettőnknél alapból kiesik. Nekem viszont nincs több százezer forintom orvosra. Feljárkálni is hosszadalmas, időigényes és sok pénz. Azt tudom, hogy ez nem normális dolog, az inkább a kérdés, hogy ezért szakítsak vagy sem...?
2018. ápr. 22. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!