Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adhat egy gyerek új lendületet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhat egy gyerek új lendületet a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, pár éve volt részemről kikacsintás, a feleségem megbocsátott.



nem vagyok már szerelmes, de felépítettük a közös életünket, és ezt igyekszem megbecsülni, nem lenne már türelmem újrakezdeni az egészet.



gyerekvállalás parázs téma, én ne igazán óhajtom, de a nejem nagyon is.


eddig ő engedett, most talán én neki.


szerintetek egy gyerektől helyrerázódhatunk mi ketten is? vagy csak még nagyobb éket ver közénk?



2018. ápr. 23. 12:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ha így áll a kapcsolatotok hogy csak a kényelem miatt vagy mellette nem szeretet vagy szerelem miatt akkor egy gyermek csak bonyolítani fogja a dolgokat.
2018. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

egy gyerek egy erős kapcsolatot is próbára tesz

nektek nincs erős kapcsolatotok,csak úgy elvagytok...

2018. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,még rosszabb lesz.
2018. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

tehát lusta vagy és inkább elvagy a langyos kakiban..

ha a gyereknek is ezt akarod akkor csináld, de senkinek sem lesz jobb

2018. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"szerintetek egy gyerektől helyrerázódhatunk mi ketten is?"


Ne legyenek illúzióid. Inkább úgy mondanám, hogy a gyerek egymás mellett tart két embert, akiknek amúgy nem sok közük lenne egymáshoz, szerintem ennyi.

2018. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem lesz ez így jó, bátya.
2018. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Többmillióan kipróbálták és nem jött be.
2018. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Tapasztalat: 2 éves a gyerek, de olyan próbatételek elé állított minket, amit csak egy erős, stabil kapcsolat bír ki...de fura módon erősítheti is, de ahhoz mindkettőtöknek úgy kell hozzáállni, szóval orosz rulett, bocs....
2018. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb lendületet ad, lefele a lejtőn.

Más lesz a szex már terhesen is, kevesebb idő jut egymásra, több feladat, nagyobb teher lesz mindkettőtökön, és egymáson kívül senkire se számíthattok. Az első pár hónap csak a babáról szól, nektek nincs annyi érzelmi tartalékotok, hogy ezt átvészeljétek.

Te ráadásul nem akarsz gyereket: nem a szép oldala lesz meghatározó számodra. De sok esetben a feleségednek se: éjszakázás, szoptatás, pelenkázás, nincs fél perc nyugta. Te nem fogod tudni támogatni, amikor padlón van, csak az orra alá fogod dörgölni, hogy ő akart gyereket, mit panaszkodik.

Titeket már csak az tart össze, hogy féltek egyedül maradni.

2018. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

NE játszatok egy gyerek életével!

LÉPJ MÁR LE!!! Meddig akarod a párod idejét elpazarolni, és megfosztani attól, hogy családot alapítson valakivel, aki igazán szereti?

És te? Neked mennyi elpocsékolni való időd van még???

2018. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!