Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni ez ügyben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ez ügyben? Melyikünk miben változzon, ha én nagyon érzelmes vagyok, a feleségem pedig nagyon komor velem?

Figyelt kérdés

Van egy feleségem és egy közös gyerekünk, aki 1 éves. A feleségem még gyesen van, ő olyan, hogy ha dolgozok, akkor az a baj, mert nem vagyok otthon, de ha otthon vagyok, akkor meg nem keresek pénzt. Velem sajnos nagyon ilyen, de szerintem mással nem. Legalább is nem tudok róla. A szexuális életünkön próbálunk változtatni, hogy kettőnknek jobb legyen. Apósom beszélne majd vele, de sajnos olyannak ismerem a feleségem, hogy nem csinálna semmit sem, csak vérig lenne sértődve. Amikor egyszer felmegyek egy kis időre az internetre, akkor jön az üzenete, hogy már megint csak telefonozok és nem csinálok semmit sem. Ha pedig mondom, hogy ő akkor is telefonozik, amikor a gyerekkel van, akkor én vagyok a rossz. És a legrosszabb az egészben az az, hogy csak neki lehet igaza és nekem nem, ezek mellett pedig sokszor próbál bűntudatot kelteni bennem és otthon annyira nem képes, hogy mondjuk a vacsit este berakja a hűtőbe. Ő alhat délután a gyerekkel, de ha én teszem meg egy fél órára a pihenést, akkor jön a bűntudat keltése és miután megvolt, hulla fáradtan felkelek és tovább dolgozok. Lassan már a munkahelyem rovására fog menni az otthoni létem és az otthoni munkám.

A kérdéseim fent vannak, a válaszokat pedig előre is köszönöm szépen!

Én 28/F vagyok, a feleségem pedig 27/N, 8 éve vagyunk együtt, 3 éve vagyunk házasok, ha ezek számítanak.



2018. ápr. 25. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Az elmúlt 8 évben, vagy a házasságot megelőző 5 évben tündi-bündi volt? Ha mindaz, amit leírtál, igaz, akkor nagyon rossz a házasságotok, az alapoktól kellene újraépíteni. Ez negy feladat, jó lenne ehhez szakértő segítségét igénybe venni. A nemi életeteket semmiképp ne az após próbálja rendbe hozni.
2018. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Ez a te oldalad, amit elmondtál, de nyilván neki is van egy oldala, amit itt most nem látunk leírva, de egy hasonló panaszáradat lehet.


Az ilyen elhidegülés mindig minden kettőn áll. És mivel helyette nem tudsz változni, az egyetlen, amit tehetsz, hogy te próbálsz figyelmesebb, megértőbb, kedvesebb lenni vele, esetleg besegíteni a kisgyerek mellett, és akkor lehet, hogy ő is nyitni fog feléd.


Vigyél neki virágot, szervezd meg, hogy legyen egy estétek kettesben gyerek nélkül és vidd el valahová, akár csak pár órára. Menj el vele vásárolni. Csinálj vele olyan dolgokat, amitől újra nőnek, szépnek, kívánatosnak érezheti magát melletted. Udvarolj neki úgy, mint a kapcsolatotok elején. Hidd el, az ilyesmi csodákra képes.

2018. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni szerintem. A feleseged egesz nal otthon van a gyerekkel, talan emiatt ingerult es kotekedo.

Szerintem - barmennyire is nehez - probalj meg vele elnezobb lenni. Ha ez nem megy, akkor finoman, de uljetek le beszelni errol, hogy ez teged bant. Kerdes, hogy mennyit segitesz neki munka utan? Gondolom, hogy semmi kedved hozza nap vegen, de gondolj arra, hogy o egesz nap a picire figyel es talan toled varna segitseget a haztartasban.


Remelem, segithettem!

2018. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, igen, azt én is akartam írni. Milyen már, hogy az apósával beszélteted meg vele a szexuális életeteket...?


Kérdezd meg tőle te, hogy mire vágyik, és mondd el neki te is, hogy mire vágysz. Találjatok ki és próbáljatok ki új dolgokat. És ha lehet, az apóst meg az anyóst tartsátok kívül nemcsak az ágyatokon, hanem az egész kapcsolatotokon.

2018. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Apósod minek akar vele beszélni? Ehhez az égvilágon semmi köze.

Szerintem a gyerekkel otthonlétbe belefásult, nem tudom te mennyit foglalkozol a gyerekkel, de jó lenne,ha tudnál biztosítani időt, amit egyedül, a gyerek nelkül tölthet, heti par orat. Szerintem tudat alatt is haragszik rad, mert te elmesz emberek közé (ha csak dolgozni is), plusz ugy erezheti, hogy otthon nem segitesz semmit, lefekszel aludni (miközben ő lehet napok ota nem alszik ejjel fogzos gyerek mellett). De ezek csak tippek, amit megoldana, ha több segitseget kapna.

2018. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

Pofánborítanám egy lavór vízzel és megkérdezném, gogy véleménye szerint ezt miért csináltam.

31/f

2018. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem nyilas véletlenül? ;)

Amúgy ha ennyit nem tudtok megbeszélni akkor nagy a baj.

2018. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom korán és tapasztalatlanul mentetek bele egy ennyire komoly kapcsolatba. Mostanra meg már kihűlt 27-8 évesen az egész. Ha nincs irányodban a feleségednek egy csepp jó gondolata sem akkor sem a szex nem lesz jó és ha fejre is állsz se fogsz tudni jót tenni neki.
2018. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es leirta a véleményem.
2018. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

Ez a házasság egy hajszálra van az összeomlástól. A feleséged nem tisztel téged, kölcsönös tisztelet nélkül pedig nincs jó házasság.


Én egy dolgot tudok javasolni: tégy fel mindent egy lapra, és közöld vele, hogy eddig voltál hajlandó a lábtörlőt játszani. Ha nem képes ezt azonnal abbahagyni, május elsejétől egyedülálló anyuka lesz, mert otthagyod a gyerekkel és beadod a papírokat. Van kb. 10% esély, hogy úgy ledöbben azon, hogy nem az a csicska vagy, akinek hitt, hogy megjavul tőle a házasságotok. 90% eséllyel meg azt mondja, hogy úgyse mered / pakolj nyugodtan. Akkor pakolj. A szart kenegetni, beszélgetni, tűrni az alázást, hidegséget felesleges, és garantáltan nem működő stratégia. Növessz gerincet. Ha meg mered csinálni, talán felébred benne irántad valami tisztelet, amiből már lehet építkezni.

2018. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!