Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy reagálnál erre? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy reagálnál erre? Mert bennem felment a pumpa.

Figyelt kérdés
Albérletben laktunk exemmel,sok volt a vita,veszekedés,idecibálta mindig a haverjait,tivornyázások,stb.Örültem hogy kikerült ebből a házból.Most eltelt pár hónap,normálisan tudunk beszélni,de ennyi.Erre sunyi módon visszaköltözött ide,egy másik lakásba,gondolom úgy gondolja ha a közelemben lesz,vissza tud kapni,plusz így tudja nézegetni ki jön hozzám,mert van egy laza kapcsolatom most.Ezzel aztán elvágta magát nálam,ráadásul pici közösség,nekem a nyugalom a fontos.Nincs kedvem ahhoz hogy valaki leskelődjön utánam,rosszul vagyok a gondolattól is hogy ismét ez van.Tuti nem költözök el,mert ezt az albit még úgy ahogy fenn tudom tartani ha a pénzt nézem.
2018. ápr. 26. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kéne reagálni? Ne foglalkozz vele és kész. Ha leskelődni akar, tegye, ha annyira ráér. Hogy ki megy fel hozzád, arra nem szólhat semmit, hiszen nem vagytok már együtt. Ha bármi megjegyzést tenne rá, hogy látta hogy ... felment hozzád, unott arccal vonj vállat és csak annyit reagálj "És?". Ennél több magyarázattal nem is tartozol.
2018. ápr. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

És miből gondolod, hogy miattad költözött vissza?

Én is a barátnőm közelébe költöztem, elkezdett összeesküvés elméleteket gyártani, hogy imádom őt, meg vele akarom leélni az életem, közben csak a környéket szeretem, az utat, a hegyeket, embereket.

Régi emlékek szépek, de ha eszembe jut a volt barátnő, ideges leszek.

Tudom szétválasztani szerencsére a környezettől.

2018. ápr. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kellemes, ez nyilvánvaló...amit tehetsz, hogy átnézel rajta, abszolút nem reagálsz semmire.... ugyanis pont ez a célja.
2018. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele. Volt egy szomszédom, aki nagyokat pislogott, mikor látta, hogy minden nap mást viszek fel. Ha nem reagálsz rájuk, megunják, azt élvezik, ha a figyelmük bosszant téged.
2018. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy reagálnék sehogy.

Nem beszélném be magamnak hogy miattam költözött vissza. Nem körülöttem forog a világ.

2018. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondta 1-2 barátjának,akik visszamondták nekem,onnan tudom.
2018. ápr. 26. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tuti kiröhögném, és közölném vele, milyen rohadtul szánalmas ember :D
2018. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!