Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek ha a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek ha a párotoknak az egyik jó barátja elköltözik és elhívja így "utoljára" a párodat dumálgatni? (nem ennyi a sztori)

Figyelt kérdés

Megkéred őt hogy ne igyon mert hónap vége van és alig van pénze.(tényleg pár ezer forint csak) Ő azt mondja hogy oké nem fog inni. Erre hallod, higy a teraszon telefonon beszélnek, és arról beszélnek hogy mit igyanak majd? Miért kell ennyire semibe venni amit igér nekem???? Miért nem lehet pia nélkül elbúcsúzni? Persze ha én akarok menni iszogatni néha vele, akkor arra sosincs pénze. Annyira dühös lettem, hogy jobbnak lattam ha inkább most nem beszélek vele erről, csak miután hazavánszorong.


Ui.: szerencsére nagyon ritkán megy el 'iszogatni' másokkal. Szinte soha.



2018. ápr. 26. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Fontos kérdés: nektek nincs hónap végén pénzetek, vagy neki? Ha együtt éltek, és úgy piálja el a pénzt, akkor jogos a kiakadásod.


Nem hiszem, hogy ennyire nem lehet tolerálni, ha néha elmegy inni a párod és ilyen alkalmakkor a pohár fenekére néz. Ha heti szinten csinálná megértenélek, de így nem.

2018. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hú hát tenni nagyon nem lehet mit. Igazából had menjen, max nem kellett volna üres ígèretet tennie neked. A buli után mond meg neki,hogy azt fogja enni fizetèsig amit a megmaradt pènzèből tud venni. És tedd szóvá neki azt is,h legközelebb legyen arra is pénz,hogy veled menjen iszogatni.
2018. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hisztizz annyit fölösleges dolgokon, és boldogabb életetek lesz.
2018. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
Az utolsó se hisztizik remélem amikor a párja elveri hó végén az összes pénzt és nem fognak tudni mit enni.
2018. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Első. Nekem van pénzem, ő viszont épphogy kibírja a kövi fizuig.
2018. ápr. 26. 12:11
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha közös kasszán lennénk, akkor itt olyan rend lenne hogy ihaj :D. Én ilyen vagyok.
2018. ápr. 26. 12:12
 7/18 anonim ***** válasza:

Fölösleges hiszti. Nem naponta iszik, csak néha, nehogymár ezt se lehessen. Felnőtt ember, ha nem marad pénze, így járt, legközelebb mérlegel.

4: olyan kreténnel, aki BÁRMIRE elbassza a közös pénzt hó végén indokolatlanul úgy, hogy nem marad, együtt se kell élni.

2018. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy az ő szüleinél lakunk, az anyja főz, mi beleadunk egy x összeget a kajába, rezsibe, és a többi a miénk igazából. De ettől függetlenül a melóba is költ pénzt ebédre mert sokat melózik.
2018. ápr. 26. 12:14
 9/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
Nem vagytok közös kasszán. Nincs közöd a pénzéhez. Ennyit erről.
2018. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
uralkodi akarsz rajta, ő nem te vagy nem a testrészed, hogy irányítsd..
2018. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!