Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év alatti nők, ti is vágytok arra hogy babátok legyen, és ezzel "nyaggatjátok" a barátotokat?

Figyelt kérdés

Az én barátnőm 2 hónapja szeretne babát, folyamatosan erről beszél. Nincs olyan nap amikor nem említené meg ezt. De én még próbálom húzni az időt, mert még szerintem fiatalok vagyunk és nem vagyok benne biztos hogy végig gondolta e ezt. Ő 22 én 24 éves vagyok, az igaz hogy együtt lakunk, és 3 éve ismerjük egymást.


Tehát az a kérdésem, hogy: 25 év alatti nők akik szeretnének gyereket ez Ti komolyan gondoljátok, tehát végig gondoltátok, vagy csak kipattant a fejetekből? Barátotok mit szólt hozzá? Belevágtatok?


Köszi előre a hasznos válaszokat!


2018. ápr. 26. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
24 évesen szültem a nagyobbik gyerekemet. Végiggondoltam. (Sőt,tudatosan utazgattunk,bulizgattunk előtte mielőtt belevágtunk.) És most sem csinálnám másképp. Csodálatos Apukájuk van,akit nagyon szeretek.
2018. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
31%
Isten óvja lelked.
2018. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Két olyan egyetemi csoporttársam van, akik 21-22 évesen szültek. Az egyikük párja már közel van a 30-hoz, ők egy év járás után összeházasodtak és jött a baba. A másik párnál a srác is max 24 lehet, ott is nagyon hamar lett baba, kb 2 éve voltak akkor együtt. Frissek ezek az infók, nem tudom, később hogy fog alakulni az életük. Mindkét pár házasság után vállalt babát.


Plusz egy olyan csoporttársam van, akinél a férfi 30-on túl volt, becsúszott a baba, megtartották, már tervezik a következőt, ha jól tudom. Ott már nagyobb a gyerek, két éves lesz nemsokára.


Meg van még egy hasonló csoporttársam, de szerintem ő már 25 vagy afölötti, és már több éve együtt voltak a barátjával (kb 5-6) amikor babát vállaltak.

2018. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Ok,hogy együtt vagytok x éve és elvagytok, de van is mire gyereket vállalni? És akkor is rendben lesz minden, ha mégse maradtok együtt? Ezt nem árt mérlegelni, mert éles helyzetben nem olyan rózsaszín dolog ez.
2018. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
21 évesen mondtam először a férjemnek, hogy babát szeretnék. Bele is ment volna, de láttam rajta, hogy csak miattam, így viszont én nem akartam. 25 éves koromra kész lett nagyjából a házunk, akkor kezdte el mondogatni, hogy ő is szeretne már gyereket. Ő akkor 32 volt. 26 évesen szültem. Komolyan gondoltam végig, de nem bántam meg, hogy az eszemre, a lelkiismeretemre hallgattam.
2018. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon szeretnék gyereket de még korai. Jelenleg 22 éves vagyok és még tanulok. A párommal több mint három éve vagyunk együtt de se én se a kapcsolatunk nem tart még ott. Én végig gondoltam és bár a hormonjaim azt mondják kell a gyerek tudom hogy bődületes butaság lenne vállalni egy babát.
2018. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Nekem meg az a kérdésem, hogy mellébeszélés, meg időhúzás helyett miért nem ülsz le vele kettesben és mondod el őszintén, amit te érzel és gondolsz? Nem menő a megbeszélés?


Én nem akarok babát még, bár szoktunk erről beszélgetni a párommal, viszont ha a barátnőd helyében lennék, nagyon átverve érezném magam, amikor kiderül, hogy játszmázol ahelyett, hogy őszinte lennél.


23/L

2018. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
ha saját lakásotok van nem pedig albérlet és ketten együtt kerestek legalább havi 4 kilót,akkor átgondolhatod komolyabban is,hogy érdekel-e téged is a téma.
2018. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7

Lehet hogy furán írtam le, de szerintem kicsit félre értetted. Mert én az időhúzást nem rossz indulatból csinálom, hanem azért mert nem akarom h elhamarkodja, mert egy gyerekkel sokat kell foglalkozni. Az egyik barátnője mostanában szült ezért arra is gondolok h ez is közrejátszik, de ő idősebb.

De ezt Neki is el mondtam! És sokat beszéltünk erről.

Amúgy én is szeretnék gyereket, de még kicsit később, mert még nem tudom elképzelni magam apukakánt.


Köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 26. 21:48
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon régóta tudom hogy én nem szeretnék gyereket nem szeretnek szülni

Nem szeretnek másról gondoskodni nevelni.

Ha meg akarnék is akkor sem ilyen fiatalon

Szép fiatal éveimet nem cserélném le egy gyerekre inkább szorakozom utazom dolgozom elvezem az életet

2018. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!