Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális és velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális és velem van a baj, vagy jogosan szólok érte hogy zavar? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

1 éve együtt élek a párommal aki 24 éves nő. Én magam 24 éves férfi vagyok.

Kiütközött az 1 év alatt egy pár probléma, viszont a tegnapi nap a csucspont.


Baromira zavar, hogy a párom okoskodik. Nem tudom szebben mondani. Ha valamit csinálok, vagy meg kér, hogy csináljak meg, akkor elmagyarázza, hogy mindazt hogyan tegyem. Akkor is, ha előzőleg 10 x megcsináltam már.


Féltékenységi rohamai vannak. Ha kolléganővel vagyok egy műszakban ( 2 fő/ műszak ) akkor másnapig semmit se hallgatok csak ilyeneket:

Na milyen volt ?

Elvoltatok?


Mindezt persze gúnyosan.


Szóltam ezekért. Persze ha szólok akkor nem is érdekli. Egy jól van És le van rendezve.


Tegnap felhívott amíg dolgoztam, hogy beszélnünk kell. Majd a tudomásomra hozta , hogy a laptopomon be voltam jelentkezve a facebookra és megnézte. Mivel üzenetet nem talált, mivel senkivel se beszélek és eszem ágában sincs megcsalni, ezért valahogy a fiókom aktivitasat visszanézte. Ott kiderült, hogy egy lánynak 2 db fényképet likeoltam. Azóta áll a bál, vérig van sértve...


Normális ez ??


2018. ápr. 27. 05:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
nem normális...általában pont az kiabál, aki ilyeneket csinál és rólad is ezt feltételezi.
2018. ápr. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális, én menekülnék. 27N
2018. ápr. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
saját magából indul ki...nézd csak meg te is a fb-ját...lehet találnál fura dolgokat...
2018. ápr. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális sőt ez már túlzás. Kérd meg hogy mutassa meg ő is akkor a facebook fiókját. Ha nem akarja akkor gondolhatod miért. Az meg hogy ott köt beléd ahol tud (okoskodik) akkor mondd meg neki hogy csinálja meg ő.
2018. ápr. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Kérd meg, hogy menjen pszichológushoz, és kezeltesse ezt a kóros önbizalomhiányt. Ha 1 hónapon belül nem történik meg legalább az időpontkérés, akkor lapát. A változás nyilván nem egyik napról a másikra fog történni, és nem oldódik meg varázsütésre az első kezelés után a probléma. Hosszú, kemény munka áll a barátnőd előtt. Ha szereted, támogasd. De csak ha tényleg rendesen csinálja a terápiát. Ha Neked ehhez nincs türelmed, vagy nem veszi komolyan a barátnőd a problémát, akkor inkább szakíts.
2018. ápr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
78%
Ennyire jó az ágyban, hogy ezeket eltűröd?
2018. ápr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Semmiképp se erősítsd meg ezt a fajta viselkedést és ne is tűrd el.
2018. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nagyon nem normalis.
2018. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kása, nekem ez jutott eszembe: Mit tudhat az ágyban, a szexben, hogy még nem " fenyítetted" meg. Figyelj, ha fontos neked, akkor most állítsd le, bár nehéz lesz, vagy dobd ki, mint a szemetest, mondjuk attól lehet, hogy észhez tér...
2018. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek most megnyugodtam. Azt már nem is írtam le , hogy mióta együtt vagyunk több alkalommal volt olyan, még az elején, hogy egy fiúval -beszélgetett. Szóltam neki abbahagyta . Plusz a szokása most, hogy a barátnőjével egy bizonyos férfi magánéletét, még párkapcsolatát nézegetik, hogy kivel van együtt, stb .. ezért is szóltam. Normalisan.. neki ez miért nem megy ?
2018. ápr. 27. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!