Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sziasztok! Azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sziasztok! Azzal a problémával fordulnék hozzátok hogy, van egy 5 éves párkapcsolatom amiben a szellemi kontaktus (bensőséges beszéd, fiktív témák, happy) mind megvan, melette szuperül érzem magam

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Sziasztok! Azzal a problémával fordulnék hozzátok hogy, van egy 5 éves párkapcsolatom amiben a szellemi kontaktus (bensőséges beszéd, fiktív témák, happy) mind megvan, melette szuperül érzem magam. en megismerkednék “közelebbről” mivel eddig csak 3 lánnyal sikerült lefeküdnöm, a barátnőmnek mondtam hogy jobb lenne ha barátok maradnánk, ő erre azt mondta hogy ő vagy kapcsolat vagy semmi, viszont én nem szeretném elveszíteni mert egy nagyon kellemes jellem, jó meglátásai vannak. Viszont a szexualitásom azt diktálja hogy még kellene bővíteni tapasztalataim. Azt még hozzátenném hogy a kapcsolatunkat követő 1 év után megcsalt mert 1 hétig a barátsimmal töltöttem az időmet és ezt ő sokallta, aztán mindtam hogy azonnal szakítsunk, utánna öngyilkos akart lenni, a Margit hídról hoztam vissza ugy hogy én jöttem rá hogy ottvan, na most félek ha megszakítanám vele a kapcsolatot ( amit nem szeretnék barátság szempontjából) lehet hogy tènylegesen megtörténne, és akkor én ebbe belekattannék. Légyszi segîtsetek mit tegyek :C nem érzem ezt a szerelmi összhangot, maximum barátit 22/fl szakítsunk, utánna öngyilkos akart lenni, a Margit hídról hoztam vissza ugy hogy én jöttem rá hogy ottvan, na most félek ha megszakítanám vele a kapcsolatot ( amit nem szeretnék barátság szempontjából) lehet hogy tènylegesen megtörténne, és akkor én ebbe belekattannék. Légyszi segîtsetek mit tegyek :C nem érzem ezt a szerelmi összhangot, maximum barátit 22/f

2018. ápr. 27. 05:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

" a szexualitásom azt diktálja hogy még kellene bővíteni tapasztalataim"

Ez baromság. Most még hány ürítés-jellegű lélektelen tapasztalat kell? ez alatt tönkremész és elveszted, akit szeretsz.

Vedd feleségül -nyilvánvaló, hogy ő a te feled. és éljetek boldogan.

2018. ápr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

"a kapcsolatunkat követő 1 év után megcsalt mert 1 hétig a barátsimmal töltöttem az időmet és ezt ő sokallta"


És azt találta legjobb megoldásnak, hogy másnak tette szét a lábát ... én azt mondom, összeilletek!

2018. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a farkad azt diktálja, hogy szakíts egy jól működő kapcsolatban, mert feltétlen össze akarsz szedni nemi trippert olyan nőktől, akik anyagilag kihasználnak és leépítenek érzelmileg.

Értem.

Aztán ne felejts el visszajárni sírni, hogy miért nincsenek normális lányok.

2018. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha leírnám a dolgaitokat, begyulladnának az ujjaim.


Bullshit, és önámítás. Két szuperkezdő spirit.

2018. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ne kockáztass Red, úgyis baromság amit írsz, kár lenne az ujjaidért

A lány is "kipróbálta" milyen kalandozni, te is. Túl vagytok ezen, nagyon jól megértitek egymást, szellemi kapcsolat - ez a jó életre-szóló házasság alapja.

2018. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

William Buttler Yeats:

LENT A FŰZEK ALJÁN…


Lent, a fűzkertek alján, találtam kedvesemet;

kis lába a füzesben fehéren lépegetett.

Vegyem úgy a szerelmet, mondta, ahogy a rügyet a fa;

de én, fiatal s bolond szív, azt mondtam: nincs igaza.


A folyóparton álltunk, körülöttünk a rét;

támaszkodó vállamra tette fehér kezét.

Vegyem úgy az életet, mint a füvet a parti homok –

De szívem fiatal s bolond volt, s most folyton sírok.


(Szabó Lőrinc fordítása)


Down by the salley gardens my love and I did meet;

She passed the salley gardens with little snow-white feet.

She bid me take love easy, as the leaves grow on the tree;

But I, being young and foolish, with her did not agree.


In a field by the river my love and I did stand,

And on my leaning shoulder she placed her snow-white hand.

She bid me take life easy, as the grass grows on the weirs;

But I was young and foolish, and now am full of tears.


https://www.youtube.com/watch?v=027ZJX5XVjs


https://www.youtube.com/watch?v=pr9cUkpEz4E

2018. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valahogy csak fel kell fognia, hogy éretlen vagy egy kapcsolathoz, lehet, cinikus vagyok, de az öngyilkosság meg magánügy. Néha nekem is jutott már eszembe, nem volna felelős érte senki.
2018. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem feküdj le azzal akivel kedved tartja és kész. Ez kell neked, így akarod jól érezni magad? Hát akkor azt csináld ami neked jó, jogod van hozzá.

Érdekes, ő megcsalt meg öngyilkossággal zsarol, de te vagy az éretlen mert 5 év után unod a banánt?

2018. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tök, jó hogy néhányan egyből rávágják, hogy ő az igazi. De miért is???


"nem érzem ezt a szerelmi összhangot, maximum barátit 2"

- magyarul inkáb abrátok vagytok a kapcsoaltban, és hiányzik valamI?

- másrészt miből gondolod, hogy van olyan, hogy kiélés?

3 csajt már megdugtál. Mit gondolsz, mennyi lesz az elég? Még 5? VAgy 10? Esteleg 15?....


Komolyan.


Miért nem nézel szembe azzal a ténnyel, a fenti önámítás helyett, hogy egyszerűen ráuntál a lányra, a kapcsolatodra, és másra/újra vágysz... Így nehezebbek a szavak? Hát igen, lehet.

2018. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 9

U.I: Én egy pasival voltam eddig, a jelenlegi párommal.

Nekem is eszembe jutott néha a kíváncsiság, de aztán mindig elmúlt eddig.

Engem pl a " nem érzem ezt a szerelmi összhangot, maximum barátit "dolog jobban zavar, mint hogy idegenekkel dugjak. Lehet innen fakad ez is, nem?

N

2018. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!