Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a pasik akik nem fekszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik nem fekszenek le a feleségükkel, hogy vészelik át ezt az időt?

Figyelt kérdés
Az orvos nem tiltja,minden rendben,a férjem mégsem akarja. Még csak 4 hónapos vagyok,mi lesz a következő 5+2hónapban? Félre fog lépni vajon?
2018. ápr. 27. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, eddig mekkora igénye volt a szexre.

De az is lehet, hogy kibírja a baba születéséig...

2018. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Lehet már most félre lép, vagy fizetős lányoknál "vészeli át" ezt az időt. Nem tudhatjuk. Nem minden férfi kívánja meg a pocakos nőket, de az is lehet hogy egyszerűen félt téged, nehogy bajotok legyen. Kérdezd meg tőle, de az is egy ötlet, hogy mikor hazajön, lepd meg egy váratlan és alapos cumizással, nem hinném hogy tiltakozna.
2018. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell egyből félrelépésen agyalni, ülj le és beszéld meg vele őszintén, kérdezd meg tőle.
2018. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2%
Egy férfit nem csak vagináddal tudsz kielégíteni.Tudod, én úgy látom, hogy ez a várandós időszak érdekes szexuális kihívás egy párkapcsolatban amiből egy nagyon jó tapasztalat és szórakoztató, új irányok felfedezése is származhat ha mindkét félben van hajlandóság és erős a szeretet.Nem elég egymást szeretni, a kapcsolatot is szeretni kell és dolgozni érte.
2018. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem igazán értem a párodat. Nálunk még nyolcadik hónapban is simán volt szeretkezés, aktus. Az szomorú, ha voltozott az alakod és már nem is kíván. Szerintem, ilyen előjelekkel, ne legyen apás szülés sem. Több nőtől hallottam már, első gyereknél nem volt ott a párja, utána volt szex. Másodiknál jelen volt és lőttek is utána a szexnek.
2018. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A szexet ( kielégülést) sokféle módon meg lehet oldani...arra figyelj, hogy érezze a párod, hogy szereted, kívánod, és ha kell kényezteted... visszafelé is ezt fogod kapni.
2018. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén. Én nem vagyok egy szexprimadonna, nagyon nem, deee ezt egyszerűen nem értem.

Ilyenkor az van, hogy félnek, hogy baja lesz a babának?

Ülj le vele egy hetedikes biológia könyvvel és nézzétek meg a szerveket.

Amíg a méhszáj zárt, vagy a végén picit nyitott, miért ne lehetne szexelni? Vagy az a gond, hogy jelen van egy harmadik fél is:-) ?

Mondom, én annyira ilyen kis tipikus konzervatív feleségecske vagyok, de nálunk mind a három terhességnél végig volt aktus is, és a vége felé pl. hátulról toltuk..

Semmi gond nem volt. Jó, el nem híztam egyiknél sem, de kétlem, hogy nálatok ez lenne a gond.

Ez egyértelmű pszichés ok, és a párodnál lépett fel. Ott, a fejben, lélekben kell helyrepakolni a dolgokat.

Ha végül meg nem is csal, de van rá sajnos esély, de mindenképp természetellenes dolog ennyi ideig tartózkodni a szextől. Zavart okozni fog, nagyon nagy eséllyel.

Akár egy alkalmas beszélgetés neki, (el is kísérheted) szexuálpszichológussal.. Megéri az a pár ezer forint.

Az a baj, hogy lehet, hogy évekre begyűrűzik a xar ezzel a kapcsolatba. Rendbe kell ezt tenni.


Sok boldogságot a babához majd, könnyű babavárást, jó gömbölyödést!

2018. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Fu nagyon szexik a terhes nők, szerintem ez nálam valami fétis :D


23F

2018. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Es te hogy fogod atveszelni? En megkattantam volna 9 hónapig szex nelkül. Es tuti nem vallaltam volna több gyereket. Mivel indokolja, hogy nem akarja?
2018. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem a feleségem nem akar lefeküdni, pedig semmi káros szenvedélyem nincs, jól keresek, fiatalos a külsőm (-8 év ránézésre), sportos vagyok, mindenben társa vagyok, segítek a házimunkában, a gyereknevelésben...stb. A (nemlétező) szexben bármit, bárhogyan megtennék érte, de semmi. Én már évek óta ezt vészelem át, nekem egy atomháború csak amolyan könnyű délutáni séta lenne a tóparton.
2018. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!