Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már nem csókol meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem csókol meg, nem ad puszit, és nem fekszik le velem. Hogy tovább?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk, 3 éve együtt.

A barátom minden szabadidejét velem akarja tölteni, ha nem érek rá hisztizik, minden este velem akar aludni. Tehát ilyen téren ő a ragaszkodóbb. Napi 7x hív fel telefonon.

Ennek ellenére semmi szex, csók nincs. Kéthetente egyszer fekszünk le, és napi 1 szájrapuszit kapok. Ennyi. Csókolózni nem is szokott velem. Én nagyon igénylem, és hiába hozom fel neki, annyit mond rá hogy ez nem igaz és ő ad puszit.

Régen sokat lógtunk egymáson, ám egy ideje ez lett a helyzet. Kezdetben azt hittem hogy a stresszes munkahely, de ő azt mondja nem stresszel(bár nehéz a munkája). Rákérdeztem hogy tetszik-e neki más lány vagy ilyen de azt mondja hagyjam már békén a hülyeségemmel.

Nem híztam meg, szép alakom van, és igyekszem csinosan öltözködni(egyberuhák, smink, magassarkú, stb).

Nincs ötletem, mi lehet a baj.

Emellett rengeteget beszélgetünk, meg minden apró dologról beszámolunk a másiknak, amit történik vele valami, rögtön hív, meg inkább lemondja a barátait, hogy minden este velem aludjon(már én küldöm el haverozni).

Szerintetek mit tehetnék? Már sírhatnékom van mikor mellettem fekszik, úgy hiányzik a csókja, és hiába kezdeményezek, kapok egy szájrapuszit és letudott.


2018. ápr. 27. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Erre mondják azt, hogy a legjobb nőket is unja valaki.
2018. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyik sem normális. A napi 7. telefonnál szakítanék. Pszichopatával nem járok.
2018. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Betegesen féltékeny. Ez megöli a bibidóját is. Levegőt nem hagy venni neked. Azt hiszi hogy ha ő nem dig akkor mással fogsz dugni. Ennyi.
2018. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Talán nem kéne állandóan egymás nyakán lógni. Nincs senki se szabad tere, nincs saját én időtök, így persze, hogy már olyan megszokottá válik minden.

Régen volt csók, meg több szex, vagy csak mostanság lett ilyen?


Nem szabad megfojtani a másikat a ragaszkodásunkkal. Legyetek már kicsit külön is egymástól.

2018. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Ennél a kérdésnél remélem mindenki megérti, hogy mi az oka annak, hogy számos nőnek szeretője van, és befejezik végre az ítélgetést.
2018. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Lépj tovább!
2018. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
szerintem meleg lett
2018. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik nem jön be neki a smink és a magassarkú. Ahogy nekem se. :)) Hagyd el azt a kisbabát és keress egy érett fickót.
2018. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Valami potenciagondja lehet. Azert log rajtad, mert tudja, hogy ez nem normalis, igy ellenőriz, hogy nem csalod e meg emiatt. Azert nem csokol meg, mert utana meg jobban vagynal szexre, ő meg nem. Jó lenne leülni es beszelni erről.
2018. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez zajlik nálunk is, csak mi már férj-feleség vagyunk.
2018. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!