Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelenség, ha este már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelenség, ha este már nem fürdök a barátoméknál, mert otthon megfürödtem?

Figyelt kérdés

A párom 19-20 körül ér haza, akkor vesz fel engem és megyünk át hozzá. 5 perc kocsiút.

Sokszor van, hogy én előtte itthon gyorsan lefürdök, mert náluk 4-en vannak, korán mennek dolgozni, és későn érnek haza, így, hogy ne kelljen várni rám, elintézem otthon a fürdést.

A párom eleinte csak vonta a száját, mostmár meg is jegyezte, hogy náluk is le kéne fürödnöm, mert ez igénytelenség. SEHOVA nem megyünk, az az 5 perc kocsiút van, amíg átérünk hozzá, és aztán ottani ruhába vagy pizsamába öltözök és kb. alszunk mert másnap korán kel.

Amikor fogatmosok sokszor átmosok azért magam, de szerinte ez így igénytelenség.

Tényleg az?


2018. ápr. 27. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem. 2 óra alatt nem lesz büdös, koszos az ember. Mondd neki, hogy már otthon fürödtél este.
2018. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Neki az.

Más véleménye, meg nem értem miért számít.


Én mindig reggel fürdök le, este "koszosan" fekszem le. Van aki ettől is totál ki tud akadni, de ez az én dolgom.

2018. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok furdes art az immunrendszernek es a borodnek

Oruljon mem nala fogy a viz es villany

2018. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg nehogy mar emiatt mard magad... teljes mertekben igazad van. Elotte fel oraval furodtel, mi tortenne addig? A kedves parodnak lehet, hogy nincs otlete mivel cseszegessen, ezert valamit kitalal..
2018. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem igénytelenség.

31/f

2018. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az.

De én úgy gondolom (ha amúgy épelméjű), hogy nem ez a fő baja veled. :)

2018. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem :), hanem :(
2018. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miert nem furdesz akkor egyszeruen csak a baratodnal? Tul egyszeru lenne?
2018. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem bírnám ki,hogy ne fürödjek le mégegyszer :D ez olyan rigolyám,hogy lefekvés előtt fürdeni kell és azonnal pizsama és úgy aludni. Nekem is van,hogy párom ilyen szituban van mint te és én is mindig ráveszem,hogy zuhanyozzon le velem. Szerintem vagyunk így páran ilyen gondolkodással, csak jót akar neked.
2018. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha úgysem nyúl hozzád az impotens balfassz akkor mit érdekli mikor fürdesz?
2018. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!