Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy 10-es pasi csak később döbben rá, hogy a barátnője csak 5-ös? Kiábrándultság?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan, hogy egy kifejezetten helyes, jó testalkatú srác idővel rádöbben a kapcsolatában, hogy a barátnője annyira nem is jön be neki? Testalkat, viselkedés tekintetében egyaránt. Pl. elkezdi zavarni, amit korábban észre se vett: a lánynak tokája van, csúnya a bőre, egyáltalán nem is tetszik neki az alakja, stb. vagy elkezdi taszítani mondjuk, hogy a lány előtte fingik, és ezáltal kiábrándul belőle mint nő?

2018. ápr. 27. 18:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Érzelmileg mondjuk klappolnak a dolgok, szóval a kiábrándulást mondjuk ilyen 1-2 évben tudom elképzelni, amikor a rózsaszín köd már elszállt.
2018. ápr. 27. 18:38
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha idő közben hízik meg,akkor simán.

Ha meg így ismeri meg és van egy csöpp gerince,össze se jön vele a pasi.

2018. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Így ismerte meg, szóval elvileg tetszik neki, bár szerintem "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon jött vele össze. Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy mi van akkor, ha egyik napról a másikra (mondjuk a kapcsolat válságosabb időszakában) rádöbben a férfi, hogy ez a nő nem is tetszik nekem. Vagy szerintetek a külső nem számít hosszú távon, amikor már társak az emberek?
2018. ápr. 27. 18:48
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Ne magadból indulj ki! Nekünk férfiaknak nem kizárólag a külső számít.
2018. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, nem "kizárólag", de ez is! Én is úgy gondolom, hogy lehet valaki akármilyen szép, ha belülről rohad, de a külső vonzalom elengedhetetlen. Ha az nincs meg, lehet az a nő akármilyen szép belülről, egy idő után már csak egy barát lesz, és nem A nő a férfi életében.
2018. ápr. 27. 19:13
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Te ki vagy ebben a szituációban? Az, aki szemet vetett a pasira, és ilyen mesékkel nyugatja magát, miszerint "ha nincs ló, jó a szamár is"? Valamiért csak a tokás csajjal van együtt.
2018. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mellényúltál, családtag vagyok.
2018. ápr. 27. 19:29
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

"10-es pasi"

"Így ismerte meg, szóval elvileg tetszik neki, bár szerintem "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon jött vele össze."

Akkor mégsem 10/10-es :D Szerintem szimplán arról van szó, hogy elmúltak az érzelmek, kinézettől függetlenül. Ilyenkor szokott feltűnni a másik fél minden apró hibája.

2018. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

>ha nincs ló, jó a szamár is

Ha tényleg 10/10-es pasi, akkor nem lenne szükség arra, hogy lejjebb adja az igényeit, nem?

Egyébként ha már így ismerte meg a lányt, akkor valószínűleg így tetszik neki, nem fog ez alapján kiábrándulni belőle. Ahhoz vagy valami nagy külső/viselkedésbeli változás kell, vagy olyan férfi, aki álomvilágban él, és azt hiszi, hogy a nők valami különleges lények, tehát piedesztálra emeli őket.

2018. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
#3 Eléggé a külsőn vagy leakadva, de ha már a kapcsolat “válságos időszakairól” beszélünk, akkor nem csak a külsővel kell foglalkozni, hanem a kapcsolat mélyen gyökerező problémáit kijavítani. Ha válságba kerülnék a párommal, akkor nem csodálnám azt, hogy zavarja a jelenlétem, nem kinézet miatt, hanem más okból.
2018. ápr. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!